DOFROZ Header

DOLNOŚLĄSKA FUNDACJA ROZWOJU
OCHRONY ZDROWIA

"DOLFROZ"

ul. Lotnicza 37; 54-154 Wrocław

KRS: 0000050135

NIP: 899-17-72-534

REGON: 005950309

    

MenuBar
 
Menu
Fundacja DOLFROZ Fundacja DOLFROZ
Zarząd fundacji Zarząd fundacji
Cele fundacji Cele fundacji
Statut Statut
Zbiórki publiczne Zbiórki publiczne
Darowizny Darowizny
Od osób prawnych Od osób prawnych
Od osób fizycznych Od osób fizycznych
1 Procent na OPP 1 Procent na OPP
1 Procent INFO 1 Procent INFO
Sprawozdania Sprawozdania
Kontakt Kontakt
Podopieczni fundacji Podopieczni fundacji
Otwarcie subkonta Otwarcie subkonta
Wydatki z subkont Wydatki z subkont
Pytania i odpowiedzi Pytania i odpowiedzi
Dokumentacja wydatków Dokumentacja wydatków
Sprawdz Subkonto Sprawdz Subkonto
Mapa serwisu Mapa serwisu
RozliczeniePIT2013
Rozliczenie PIT 2013 program
Rozliczenie PIT 2013 program on-line
Serce OPP
Przekaż 1 Procent na Dolnośląska Fundacja Rozwoju Ochrony Zdrowia
Darczyńcy

Aktywnie wspierają nas

ABY PRZESZUKAĆ TABELĘ NALEŻY UŻYĆ KOMBINACJI Ctrl + F

HASŁO Nazwisko Imię ROK URODZ. CHOROBA GłÓWNA INNE
****** Szlęzak Ignacy 2010 wrodzone wady metabolizmu z kwasicą mleczanową
ACHOJECKA Chojecka Agata 1988 niedobór odporności komórkowej, alergie, nawracające infekcje górnych dróg oddechowych, zaburzenia hormonalne, nawracające ropnie skóry i tkanki podskórnej
ADAŚ Tojza Adam 1992 zespół chorób związanych z retinopatią wcześniaczą
ADBŁAŻEJ Błażej Adam 2010 autyzm wczesnodziecięcy
ADEK Choroszy Adam 2001 dystrofia mięśniowa krótkowzroczność z astygmatyzmem, zaburzenia koncentracji, nadruchliwość
ADRIANA Nowak Adriana 1983 chrząstniako-mięsak kości krzyżowej
ADZIK Cieśla Adrian 1995 zespół Downa nietolerancja laktuzy, nadżerkowe zapalenie błony śluzowej żołądka
AFAZJA Kobierecka Marzena 1970 poudarowa afazja czuciowo-ruchowa, niedowład spastyczny prawostronny
AGATKA Kukiełka Agata 2001 zespół mnogich wad wrodzonych
AGAWA Hadwig Patryk 2012 zespół Downa nadciśnienie płucne, niedosłuch czuciowo - nerwowy lekkiego stopnia po stronie prawej
AGNIESZKA Rudnicka Agnieszka 2007 retinopatia wcześniacza cechy dysmorfii twarzoczaszki, opóźniony rozwój psychoruchowy
AKROBATKA Muszyńska Urszula 1946
dekompensacja układu krążenia, obturacyjna choroba płuc, uogólniona miażdżyca naczyń, choroba niedokrwienna serca, nadciśnienie tętnicze
AKROMZ Siemianów Dariusz 1966 stwardnienie rozsiane zwyrodnienie kregosłupa okolicy szyjnej z dyskopatią szyjną
AKSAWIT Witkowski Filip 2012 zaburzenia wynikające z przedwczesnego porodum. in. dysmorfia twarzoczaszki, nieprawidłowy rozwój psychoruchowy
AKUSZERKA Czarnota Iwona 1962 uraz wielonarządowy, w tym stłuczenie mózgu (wypadek komunikacyjny) niedowład połowiczny prawostronny, zaburzenia mowy
AKWAMARYN Kamiński Wojciech 1975 czterokończynowy niedowład spastyczny w wyniku udaru niedokrwiennego pnia mózgu
ALANEK Giera Alan 2004 przepuklina oponowo - rdzeniowa padaczka ogniskowa, pęcherz neurogenny, wodogłowie, wada serca
ALEHALE Halerz Aleksandra 2010 zespół downa, wada serca, nieharmonijny rozwój psychomotoryczny
ALEKSANDER Janiak Aleksander 1986 zanik mięśni
ALEX Świątek Aleksander 2006 zespół Downa globalne obniżenie napięcia mięśniowego, wady układu krążenia
ALICJA Strzelecka  Alicja 1987 mózgowe porażenie dziecięce
ALIK Lachtera Alicja 2008 opóźniony rozwój ruchowy i obniżone napięcie mięśniowe
ALINA Niewidomska - Bilina Alina 1965 zespół Arnolda Chiari, guz nakrywki blaszki czworacznej mózgu, zaburzenia równowagi, zawroty głowy, oczopląs
ALKA Karasiuk Alina 1962 stwardnienie rozsiane
ALLADYN Garandża Jakub 2002 mózgowe porażenie dziecięce padaczka, opóźniony rozwój psychomotoryczny
ALPINISTA Bednarz Paweł 1986 rozległy uraz czaszkowo - mózgowy, uraz wielonarządowy (wypadek komunikacyjny)
ALUTKA Stelmach Alicja 1986 zaburzenia schizoafektywne, jadłowstręt niedociśnienie tętnicze
AMELIA Hyżyk Amelia 2006 wrodzona przepuklina oponowa w okolicy lędźwiowej, wodogłowie choroby układu moczowego
AMETYST Franczak Wiktoria 2008 miopatia wrodzona niedowład wiotki mięśni ksobno-odsiebnych kończyn górnych i dolnych
AMOREK Podolak Kacper 2001 mózgowe porażenie dziecięce czterokończynowe złożone wady rozwojowe ośrodkowego układu nerwowego, padaczka lekooporna
AMPER Lis Bartłomiej 2009 autyzm wczesnodziecięcy
AMULET Anioła Magdalena 2003 mózgowe porażenie dziecięce wada rozwojowa ośrodkowego układu nerwowego, encefalopatia, padaczka lekooporna
ANASTAZJA Więcław Magdalena 2006 niedowład wiotki kończyn dolnych (na skutek guza mózgu)
ANDOLIN Doliński Antoni 2011 wrodzone stopy płaskie z pionowym ustawieniem kości skokowej, niekorektywne zniekształcenie płasko-koślawe obu stóp
ANDRZEJ Mróz Bartłomiej 2005 zespół Downa zez skośny ku górze oka prawego
ANGELIKA Kwiatkowska Angelika 2001 dziecięce porażenie mózgowe czterokończynowe
ANGORA Kamiński Piotr 1982 stwardnienie rozsiane, porażenie czterokończynowe
ANIELA Drąg Aniela 1961 tetrapareza spastyczna, koksartroza dysplastyczna lewostronna, skolioza lewostronna boczna
ANIKA Majerczyk Anika 2002 wada rozwojowa ośrodkowego układu nerwowego, niedorozwój móżdżku, zespół możdżkowy
ANIOŁEK Załuska Martyna 2005 mózgowe porażenie dziecięce pod postacią porażenia czterokończynowego
ANIŚ Anisimowicz Paulina 2004 zespół wad wrodzonych pod postacią przepukliny oponowo - rdzeniowej w okolicy piersiowo -lędźwiowej, wodogłowie wady klatki piersiowej, ubytek żeber, refluks pęcherzowo-moczowodowy
ANITA Pieńkowska Kamila 1985 dziecięce porażenie mózgowe 
ANKA Wargocka Anna 1977 uraz wielonarządowy (wypadek komunikacyjny)
ANOWICKA Nowicka Alicja 2009 zrespół Charge (zespół wad rozwojowych różnych narządów - rozszczep siatkówki, wada serca, uszkodzenie narządu słuchu, hipoplazja móżdżku, brak prawej kości piszczelowej i szpotawa stopa)
ANTENKA Tomaszewski Antoni 2007 mózgowe porażenie dzicięce, zaburzenia ze spaktrum autyzmu
ANTONI Sławiński Antoni 2002 wada rozwojowa mózgu opóźnienie rozwoju psychomotorycznego
ANULA Rola Anna 2007 zespół Downa wrodzona wada serca
ANUSIA Burdek Anna białaczka
APOLLO Mąka Patrycja 1993 mózgowe porażenie dziecięce niedosłuch, nadciśnienie wrotne, krótkowzroczność, astygmatyzm
APRUSAK Prusak Agata 2012 wcześniactwo, wodogłowie dodatkowe małżowiny, rozszczep podniebienia twardego oraz obustronny rozszczep warg, niedsłuch
ARAKAS Wątroba Arkadiusz 1981 stwardnienie rozsiane
ARCZ Wojtyra Mateusz 1990 dystrofia mięśniowa Duchenne'a deformacja klatki piersiowej, przewlekła niewydolność oddechowa
ARGOLA Stachura  Małgorzata 1992 wrodzone wodogłowie niedowład połowiczny lewostronny, przepuklina oponowo-rdzeniowa, stopa końsko-szpotawa
ARKADIUSZEK Idziak Arkadiusz 1965 stwardnienie boczne - zanikowe
ARNOLD Nawracaj Arnold 1991 stan po wypadku - złamanie trzonów Th9, Th10 z uszkodzeniem rdzenia kręgowago, stłuczeniem płuc, obustronną odmą płuc - całkowite porażenie kończyn dolnych
ARON Machnicki Krzysztof 1975 guzy mózgu, niedosłuch, porażenie nerwu twarzowego
ARTUREK Lach Artur 2006 arthrogrypoza
ARTYSTA Jankowski Grzegorz 2001 zespół Downa wady słuchu, opóźniony rozwój psychoruchowy i mowy
ASIA Kobylińska Joanna 1980 stan po przeszczepie nerek
ASIUL Tomanik Adam 2006 zespół Downa wrodzona wada serca, niedoczynność tarczycy, poszerzenie miedniczki lewej nerki
ASKIERKO Askierko Michał 2008 wada rozwojowa - brak przewodu słuchowego ucha prawego niedosłuch mieszany 
AST Ast Dominik 1983 uraz kręgosłupa w okolicy lędźwiowo-krzyżowej, niedowład kończyn dolnych (upadek z konia)
ASTASZEL Staszel Agnieszka 1976 stwardnienie rozsiane
ASTERKI ZACHAR Wiktoria i Paulina Wikoria - 2004,  Paulina - 2009 całkowity niedosłuch obustronny
ATAEB Małańczak Piotr 1987 mózgowe porażenie dziecięce niedowład spastyczny obu kończyn dolnych i prawej kończyny górnej
ATLANTIS Mańka Igor 2002 obustronny niedosłuch
AUBEK Aubek Oskar 1990 uraz wielonarządowy, w tym uszkodzenie mózgu, obrażenia klatki piersiowej i jamy brzusznej oraz mnogie złamania kości udowej (wypadek komunikacyjny)
AUGUST Augustak Jakub 2012 stan po udarze niedokrwiennym prawej półkuli mózgu, padaczka dziecięca, obserwacje w kierunku dziecięcego porażenia mózgowego 
AURELIA Walczak Katarzyna 1975 opóźnienie rozwoju umysłowego nawracające infekcje dróg oddechowych, stopa końsko-szpotawa
AVANTI Jankowicz Agata 1996 encefalopatia z wiotkością i upośledzeniem umysłowym
AZA Zaręba  Anna 1991 zespół Downa obniżone napięcie mięśniowe, niedoczynność tarczycy
BABIK Bury Amelia 2012 niedosłuch obustronny
BACZUŚ Baczmański Gracjan 2006 mózgowe porażenie dziecięce wodogłowie, padaczka objawowa, opóźniony rozwój psychomotoryczny
BADINEK Piotrowski Mariusz 1999 autyzm wczesnodziecięcy
BAGIO Wolniak Paweł 1993 cukrzyca typu I
BAJKA Kaczmarek  Natalia 1994 dziecięce porażenie mózgowe, niedowład spastyczny czterokończynowy
BAJORCZYK Bajorczyk Dariusz 1991 autyzm dziecięcy nadciśnienie tętnicze, nawracające infekcje układu moczowego i oddechowego, łuszczyca
BALET Bobrowska Agata 1993 przerost mięśni uda prawego o pochodzeniu neurogennym
BALONIK Piekarski Paweł 1995 dziecięce porażenie mózgowe padaczka objawowa, opóźniony rozwój umysłowy w stopniu znacznym
BALSA Stańczak Izabela 1994 śpiączka - stan po topieniu w rzece
BAMBULKA Bombała Gustaw 2008 zespół downa wrodzona wada serca, niedoczynność tarczycy 
BANAN Skałecka Magdalena 1992 stwardnienie rozsiane
BANDYK Bandyk Arkadiusz 2011 zespół Downa wrodzona wada serca
BANIECKA Baniecka  Klaudia 2007 padaczka objawowa lekooporna, opóźniony rozwój psychoruchowy
BARANEK Dąbrowska Julia 2004 wodogłowie, przepuklina oponowo-rdzeniowa porażenie spastyczne kończyn dolnych, poszerzone kielichy nerkowe
BARBI Karpińska Natalia 2004 zespół Downa wada serca, niedoczynność tarczycy, wada wymowy
BARCELONA Żuczkowski Krzysztof 1982 uraz wielonarządowy, w tym masywny uraz czaszkowo-mózgowy (wypadek komunikacyjny)
BARCZYK Rybarczyk Wioletta 1976 borelioza
BARGIEL Woźniak Julia 2011 wrodzona wada serca
BARKA Pacyna Dorota 1965 stwardnienie rozsiane
BARNAPAPA Fried Emilia 2007 retinopatia , wcześniactwo z licznymi powikłaniami słaby przyrost wagi
BARTOLOMEO Laska Bartosz 2006 zesół  KINSBOURNA - zaburzenia równowagi
BARTOSZ Staszków Bartosz 2004 mózgowe porażenie dziecięce, padaczka objawowa, wrodzone torbiele mózgu
BARYŃ Baryń Michał 1990 mózgowe porażenie dziecięce, padaczka objawowa, niedowład spastyczny czterokończynowy
BASIA Tomasik Barbara 1962 zespół Arnolda-Chiari (jamistość rdzenia kręgowego)
BASZWEC Szwec Bartosz 2010 padaczka, opóźniony rozwój psychoruchowy
BĄBELEK Bienkiewicz Dawid 2001 mózgowe porażenie dziecięce z niedowładem czterokończynowym i padaczką objawową
BĄCZEK Smoleń Michał 2008 zespół Downa
BEATA Ludwig Beata białaczka
BECIA Drożdż Oliwia 2006 opóźnienie rozwoju psychoruchowego, padaczka
BELFER Rolek Iwona 1972 stwardnienie rozsiane
BELLA Stanik Izabela 2010 wada rozwojowa w postaci braku dłoni i przedramienia prawego
BEŁŻEC Wołoszyn Halina 1957 rak migdałka podniebiennego, stan po chemioterapii i radioterapii
BENEK Bednarz Grzegorz 1996 przepuklina oponowa, wada kończyn dolnych, wodogłowie pęcherz neurogenny
BENITA Paczkowska Julia 2007 opóźnienie rozwoju psychoruchowego, opóźnienie rozwoju mowy, lordoza lędźwiowa, koślawość kolan, stopy końsko-szpotawe 
BENJAMIN Mezzarobba Benjamin 1993 mózgowe porażenie dziecięce, epilepsja wrodzone stopy końsko-szpotawe
BERCIK Jęczmionek Tadeusz 1939 cukrzyca typu II choroba niedokrwienna serca, nadciśnienie tętnicze
BETAFERON Kozak Aleksandra 1965 stwardnienie rozsiane
BIAŁASEK Biały Karol 2000 zespół Pradera-Willego padaczka, niedoczynność tarczycy, zaburzenia rozwoju mowy
BIAŁY Białkowski Michał 1994 mózgowe porażenie dziecięce
BIBER Adamczewski Arkadiusz 1976 uszkodzenia kregosłupa (wypadek samochodowy)
BIEDRONKA Zielińska Maja 2008 zmiany w siatkówkach obu oczu
BIESZCZADNIK Listwan Kacper 1988 przewlekła borelioza
BIZONEK Bizoń Karol 2007 padaczka lekooporna
BLANKA Pawlak Blanka 2009 złożona wada serca
BLIŹNIACY Pielech Łukasz i Szymon 2005 mózgowe porażenie dziecięce  Szymon - padaczka
BLONDASEK Kieć Michał 1999 zespół wad wrodzonych o podłożu genetycznym padaczka, opóźniony rozwój psychoruchowy
BŁASZAK Blaszak Ireneusz 1985 mózgowe porażenie dziecięce pod postacią niedowładu spastycznego czterokończynowego
BŁĘKITEK Zawadzki Igor 2012 ciężka zamartwica urodzeniowa, niewydolność oddechowa, kurczowe porażenie mózgowe
BOB Seniuszko Dawid 2000 encefalopatia charakteryzująca się zaburzeniami rozwoju mowy
BOBAS Loter Paweł 2007 naczyniak jamisty okolicy policzka prawego i okolicy czołowo-ciemieniowej
BOBRZKA Bobrzka Wiktoria 2007 wrodzona artrezja dróg żołciowych, stan transplantacji wątroby zaburzenia karmienia
BOCHENEK Smyda Aleksandra 2011 zespół Downa wrodzona wada serca, opóźniony rozwój psychoruchowy
BOGDAN Chitroń Bogdan 1955 niedowład wiotki lewej kończyny dolnej w wyniku choroby Heinego-Medina, stan po wieloodłamowym złamaniu podudzia prawego, zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa i stawów biodrowych, zaburzenia rytmu serca, postępująca niewydolność układu krążenia
BOHNKE BOHNKE Maximilian 1993 skrajna niewydolność nerek nadciśnienie tetnicze, wtórna nadczynność przytarczyc, hipertrójglicerydemia
BOJDEK Bosak Kamil 1998 autyzm dziecięcy nawracające infekcje dróg oddechowych, opóźniony rozwój mowy
BOMBAŚ Stangenberg Adam 2001 guz śródmózgowia - gwiaździak wielotorbielowaty
BOMBOLADA Prysiażniuk Michał 2011 masywny krwotok do ośrodkowego układu nerwowego
BON Bonawenturczyk Bartosz 2004 zespół Downa
BONZO Czarnasiak Oliwia 2004 specyficzne zaburzenia funkcji motorycznych (równowagi, rozwoju mowy, obniżone napięcie mięśniowe, zaburzenia sprawności manipulacyjnych)
BORI Borwik Aleksandra 2013 zaburzenia rozwojowe mózgowia, opóźniony rozwój psychoruchowy
BORODYCZ Borodycz  Dorota 1963 stwardnienie rozsiane niedowład czterokończynowy
BOROWIK Borowiec Krzysztof 2003 autyzm wczesnodziecięcy brak kontaktu słownego z otoczeniem, globalne obniżenie rozwoju dojrzałości społecznej
BORYSIONEK Borysionek Martyna 1990 stwardnienie rozsiane
BOSIUK Gołąb Piotr 1975 zespół miotoniczny
BOŻEK Czyżniakiewicz Katarzyna 1982 rozległe oparzenia II i III stopnia, znikształcenie lewej kończyny górnej
BOŻENA Lemańska Bożena 1942 liczne schorzenia układu pokarmowego 
BRACIA Pieniążczak Michał i Łukasz Michał - 1997, Łukasz - 1998 opóźnienie rozwoju psychoruchowego, znaczny zanik mózgu Michał - padaczka objawowa, Łukasz - HCV
BRATEK Kordas Agata 1969 udar niedokrwienny lewej półkuli mózgu, niedowład połowiczny prawostronny afazja ruchowa, zaburzenia adaptacyjne
BRODKO Brodko Mateusz 1998 autyzm wczesnodziecięcy refluks
BRODZIAK Brodziak Ryszard 1980 uszkodzenie rdzenia i złamanie kręgosłupa odcinka C5- niedowład czterokończynowy spastyczny
BRONEK Bronowicki Wiesław 1965 uraz kończyny dolnej, amputacja nogi 
BRONISŁAWA Szloch Marta 1937 choroba nowotworowa płuc cukrzyca, zaburzenia lipidowe, choroba niedokrwienna serca
BROWAR Chmielewski Krzysztof 1985 nowotwór złośliwy wątroby, progresja w kościach
BRUNO Gil Filip 2010 mózgowe porażenie dziecięce - obustronny niedowład kurczowy encefalopetia niedotleniowo niedokrwienna
BRYDŻYSTKA Wielgosińska Anna 1934 choroba niedokrwienna serca, nadciśnienie tętnicze, miażdżyca aorty i tętnic, dna moczanowa, przewlekła choroba nerek w stadium 3, rozedma płuc
BRYLANT Marcinów Maja 2006 zespół Downa wiotkość uogólniona
BRYNDZA Bryndza  Oliwia 2009 opóźnienie rozwoju psychomotorycznego i globalnie obniżone napięcie mięśniowe w wyniku wrodzonej wady mózgu - hipoplazji ciała modzelowatego
BRYTANKA Misaczek Katarzyna 1985 dziecięce porażenie  mózgowe - czterokończynowy niedowład spastyczny dystonia wtórna uogólniona, opóźniony rozwój psychoruchowy
BRZEZIŃSKI Brzeziński Oliver 2013 wcześniactwo z powikłaniami, padaczka, encefalopatia niedotleniowo-niedokrwienna, małogłowie
BRZEŻANKA Podgórska Justyna 1990 rozległy guz lewego dołu podkolanowego
BRZOSKWINKA Matusiak Marlena 2001 Zespół Downa, wada wzroku, niedoczynność tarczycy, kręcz szyi, wada postawy, opóźniony rozwój umysłowy
BRZUZEK Brzóska Piotr 1973 uraz wielonarządowy, stłuczenie głowy, złamanie miednicy, amputacja urazowa kończyny dolnej lewej
BUBA Spychalska Alicja 2002 mózgowe porażenie dziecięce, niedowład połowiczny prawostronny nawracające infekcje układu oddechowego
BUCZAK Buczak  Karolina 1982 mózgowe porażenie dziecięce kamica odlewowa obu nerek
BUDZIAR Budziar  Mateusz 2006 retinopatia wcześniacza, wodogłowie, wylewy dokomorowe, niewydolność oddechowa
BUDZISZ Budzisz Karolina 2007 padaczka objawowa lekooporna, opóźniony rozwój psychoruchowy zaburzenia rozwoju psychoruchowego i rozwoju mowy
BUFFY Kleszowska Lisa 2005 cukrzyca typu I
BUJWID Bujwid Victoria 1999 autyzm wczesnodziecięcy, epilepsja
BULAJ Wlach Piotr 1977 uraz czaszkowo-mózgowy, niedowałd spastyczny połowiczny lewostronny (wypadek komunikacyjny) padaczka pourazowy
BULINKA Rozłąkowska  Julia 2006 wada mózgowia pod postacią szczeliny zamkniętej mózgu padaczka lekooporna
BUŁA Wasilewski Marek 1958 dziecięce porażenie mózgowe nasilona spastyka kończyn dolnych
BUNIECZKA Matejczyk Emilia 2009 wada serca, dysfunkcja motoryczna pochodzenia centralnego IV stopnia znacznie opóźniony rozwój psychosomatyczny
BURSZTYNEK Mudrak  Kamil 1996 guz rdzenia przedłużonego, porażenie spastyczne czterokończynowe
BUSIULEK Wnęk Jakub 2006 wcześniactwo, padaczka objawowa opóźniony rozwój psychoruchowy
BUTOR Butor Paulina 2008 zespół Downa wada serca, opóźniony rozwój psychoruchowy
BUZIACZEK Jastrzębska Teresa 2009 wcześniactwo, cechy dysmorficzne twarzy, wady palców dłoni i stóp wada serca, opóźniony rpozwój psychoruchowy
BYSTRE OCZKA Janicki Karol 2011 wrodzona zaćma obu oczu
BZYCZEK Jędrzejewska Katarzyna 2002 wada genetyczna - translokacja chromosomowa niezrównoważona znaczne opóźnienie rozwoju psychicznego, całkowite zahamowanie mowy czynnej
CALINECZKA Siemieniec Oliwia 2006 padaczka, dziecięce porażenie mózgowe, głębokie opóźnienie rozwoju dziecko niewidome
CAŁUSIK Maciejczyk Karol 2011 wcześniactwo z powikłaniami - atopowe zapalenie skóry, kamica woreczka żółciowa, przepukliny pachwinowe obustronne, niedobór masy ciała
CARPE DIEM Makowski Tomasz 1966 postępujący zanik mięśni
CEGIEŁA Cegieła  Lech 1945 cukrzyca typu II, stan po amputacji kończyny dolnej prawej na wysokości 1/3 uda
CELESTIA Kowalczyk Amelia 2009 arthrogrypoza
CHAJDZIONY Chajdziony Laura 2012 zespół downa
CHAŁUPA Chałupa Joanna 1988 uraz zmiażdżeniowy podudzia prawego - amputacja kończyny
CHEMICZKA Wysocka Justyna 1991 spondyloartropatia zapalna - schorzenie stawów, hipercholesterolemia
CHIŃCZYK Ruszkiewicz Jakub 2011 zespół downa wada serca, wrodzone zarośnięcie dwunastnicy
CHŁOPAK Steczek Seweryn 1979 obustronny udar niedokrwienny móżdżku i pnia mózgu w przebiegu genetycznych zaburzeń krzepnięcia niedowład spastyczny czterokończynowy
CHMURKA Fuchs Anna 2009 arthrogrypoza
CHOCHLIK Sobieraj Maja 2000 zespół downa
CHOŁUJ Chołuj Paweł 1981 uraz wielonarządowy (wypadek komunikacyjny), w tym złamanie kręgosłupa odcinka szyjnego z uszkodzeniem rdzenia kręgowego oraz złamanie zęba obrotnika typu III; porażenie kończyn dolnych
CHOMICZEK Drożdżowska Agnieszka 1984 stwardnienie rozsiane
CHORZEMPA Chorzempa Marta 1987 cukrzyca typu I
CHROBOT Chrobot Barbara 1962 stwardnienie rozsiane nowotwór złośliwy piersi
CHRUPECZEK Kufieta  Marta 2011 zespół Downa, wada serca
CHUDY Chudziński Tomasz 1978 białaczka mieloblastyczna po przeszczepie alogenicznym
CIASTECZKO Stachowska Michalina 2007 dziecięce porażenie mózgowe, opóźniony rozwój psychoruchowy
CIBA Ciba Hanna 2009 choroba Moya-Moya - zespół chorobowy o niejasnym pochodzeniu - niedrożność tętnic wewnątrzczaszkowych (udar niedokrwienny mózgu, niedowład połowiczny lewostronny)
CIECHANOWICZ Ciechanowicz Maja 2012 Zespół Saethre-Chotzen - zrośnięcie szwu wieńsowego czaszki z typową dysmorfia twarzoczaszki oraz syndaktylią palców dłoni
CIERPISZEWSKI Cierpiszewski Zbigniew 1958 zawał mięśnia sercowego - uszkodzenie mózgu oraz niedołwad spastyczny czterokończynowy żywienie dojelitowe
CIEŚLA Cieśla Krzysztof 2000 zespół wad wrodzonych, artrogrypoza
CINDY Przybysz Sandra 2002 encefalopatia - opóźnienie rozwoju psychoruchowego, opóżnienie rozwoju mowy
CIUPA Przybyła  Małgorzata 1954 dziecięce porażenie mózgowe guz śródrdzeniowy odcinka szyjnego kręgosłupa, nadciśnienie tętenicze
CLIFFORD Gryc Krzysztof 2004 ciężka postać artrogrypozy, deformacja końsko-szpotawa obu stóp refluks żołądkowo-przełykowy
CÓRECZKA Pokorska Julia 2008 wcześniactwo, wodogłowie pokrwotoczne
CREDO Florek Monika 1972 stwardnienie rozsiane
CUDO Józefowicz Marcin 2003 zespół Downa padaczka objawowa, wada serca, niedoczynność tarczycy
CUKIEREK Staniewska Monika 1978 cikrzyca typu I powikłanna neuroglikopenią i endokrynopatią nadczynność tarczycy
CYNKA Szymczak Zuzanna 2006 zaburzenia układu nerwowego - porażenie kurczowe kończyn dolnych
CYRKONIA Agnieszka Cygan 1979 zespół móżdżkowy - zanik móżdżku
CYZIU Stempiński Grzegorz 1980 stwardnienie rozsiane, niedowład czterokończynowy z przewagą kończyn dolnych
CZAPLA Czapla Martyna 2004 zespół Angelmana - napoady padaczki, opóźniony rozwój psychoruchowy, zaburzenia rozwoju mowy
CZAREK Pawlik Cezary 2005 zaburzenia ośrodka koordynacji nerwowej z asymetrią, wcześniactwo
CZARNA Wiśniewska - Salej Joanna 1984 syndrom Dandy - Walkera - torbiele mózgu, wodogłowie, epilepsja wirus zółtaczki typu C
CZECH Czechowski Dawid 1999 przepuklina oponowo - rdzeniowa, wodogłowie zaburzenia czynności dróg moczowych, stan po usunięciu nieczynnej nerki i zabiegu augmentacji pęcherza moczowego, stałe cewnikowanie
CZEKOLADKA Wolska Nela 2012 wrodzona wada OUN, stan po leczeniu z powodu wodogłowia oraz operacji przepukliny oponowo - rdzeniowej, pęcherz neurogenny
CZEREŚNIA Kasperek Andrzej 1952 udar mózgu (2000 r.), stan po amputacji kończyny dolnej na wysokości uda ze względu na martwicę lewej stopy w przebiegu miażdżycy
CZERWIŃSKA Czerwińska Agnieszka białaczka
CZESIA Lewandowska Czesława 1951 stwardnienie zanikowe boczne
CZUBAK Czubak Hanna 1984 cukrzyca typu I
CZUPUREK Martowicz Maksymilian 2009 wrodzone wytrzewienie jelit artrogrypoza kończyn górnych
CZWORACZKI Ratusznik Weronika 2005 malformacja kapilarna skóry twarzy po stronie lewej z zajęciem policzka, powiek oka lewego i okolicy skroniowej - bez tendencji zanikania
CZYŻYK Czyżykowska Emilia 2004 encefalopatia, opóźnienie rozwoju psychoruchowego, zespół piramidowo-pozapiramidowy, padaczka dziewczynka nie nawiązuje kontaktu z otoczeniem, nie siedzi, nie chodzi
ĆWIKLAK Ćwiklak Agnieszka, Aleksandra, Miłosz trauma po śmierci matki
DACKIW Dackiw Lena 2010 zespół downa wada serca, niedoczynność tarczycy, przetrwały przewód tetniczy
DAGA Sokołowska Dagmara 1991 mózgowe porażenie dziecięce opóźniony rozwój psychoruchowy
DAGBUJ Bujak Dagmara 1994
ostra białaczka szpikowa
DAGMARA Lukić Dagmara 1993 niedowład spastyczny prawostronny będący następstwem pękniętego tętniaka tętnicy środkowej mózgu stan po wszczepieniu zastawek: aortalnej i mitralnej po zapaleniu wsierdzia
DAMIAN Szlaga Damian 2008 wcześniactwo - stan po wylewie do CUN trzeciego stopnia - wodogłowie pokrwotoczne, retinopatia wcześniacza trzeciego stopnia obu oczu opóźnienie rozwoju psychoruchowego, nie chodzi samodzielnie
DANIEL Król Daniel białaczka
DANLOS Kuriata Rafał, Karolina Rafał - 1995, Karolina - 1999 Zespół Ehlersa-Danlosa - zaburzenia rozwojowe tkanki mezychemalnej Rafał - opóźnienie rozwoju psychoruchowego z towarzysząca wiotkością mięśni,  Karolina - skrzywienie boczne kręgosłupa znacznego stopnia, wiotkość stawów, obniżone napięcie mięśniowe
DANMAR Marciniak Damian 1998 zespół wad wrodzonych, małogłowie mózgowe porażenie dziecięce, niedoczynność tarczycy, opóźniony rozwój psychoruchowy
DANONEK Tiachnybok Kinga 2004 wcześniactwo, stan po kilku operacjach układu pokarmowego dysmorfia twarzy, encefalopatia niedokrwienno-niedotleniowa, Zespół Retta, opóźnienie rozwoju psychoruchowego
DANUSIA Latarowska Danuta 1955 nowotwór piersi masywny rozsiew do wątroby
DAREK Gęśla Dariusz 1970 uszkodzenie rdzenia kręgowego odcinka szyjnego (wypadek) niedowład spastyczny czterokończynowy oraz pęcherz neurogenny
DARIA  Czerkasiewicz Daria 2003 opóźnienie psychoruchowe
DARIOŁA Dydak Maria 1964 zaawansowana rozedma płuc, znaczne osłabienie wydolności oddechowej choroba wieńcowa
DARLESZ Leszczuk Dariusz 1983 zespół odmóżdżeniowy, afazja motoryczna, porażenie spastyczne czterokończynowe (w wyniku podtopienia)
DAWIDO Kur Dawid 2005 mózgowe porażenie dziecięce
DĄB Pietkiewicz Piotr 1971 uszkodzenie kręgosłupa odcinka th11 - niedowład kończyn dolnych (wypadek komunikacyjny)
DELFIN Werner Anna 1995 pozapalna deformacja kości udowej prawej, przykurcze zgięciowe stawu biodrowego i kolana prawego
DENAR Stadnik Aleksander 2013 wcześniactwo, małogłowie, wada układu nerwowego
DEPECHE Banaś Jakub 2003 dziecięce porażenie mózgowe, stan po zabiegu ortopedycznym z powodu neurogennych stóp końskich
DEREŃ Dereń Daria 1975 upośledzenie umysłowe  erytyzm - częste pobudzenie, agresja, mówienie do siebie
DERKACZ Derkacz Lidia 2013 skrajne wcześniactwo z wieloma powikłaniami: zamartwica urodzeniowa, niewydolność oddechowa, zaburzone przepływy w tętnicach mózgowych, encefalopatia niedotleniowo-niedokrwienna
DEXTER Szatański Marek 2001 encefalopatia padaczkowa, zaburzone czucie głębokie i różnicowanie dotykowe trudności w utrzymaniu równowagi statycznej i dynamicznej, dysfunkcje dużej i małej motoryki
DIAMENCIK Bober Julia 2010 padaczka objawowa, wada wrodzona mózgowia
DIANA David Krystyna 1959 porażenie czterokończynowe oraz padaczka pourazowa (w wyniku ciężkiego urazu czaszkowo-mózgowego i złamania podstawy czaszki
DINEK Kościołek Dominik 1995 mózgowe porażenie dziecięce pod postacią czterokończynowego niedowładu
DIRCE Sienkiewicz Nadia 2010 wcześniactwo - obustronny niedosłuch czuciowo-nerwowy, dysplazja oskrzelowo-płucna, retinopatia stan po operacyji guza okolicy krzyżowej kręgosłupa (potworniak) oraz operacji prawej szpotawej stopy, opóźnienie rozwoju
DLALEWEGO Lewicki Artur 1985 stan po ciężkim urazie wielonarządowym, w tym urazie czaszkowo-mózgowym (wypadek komunikacyjny), niedowład lewostronny
DŁUGOSZEK Długosz Norbert 2010 głęboki niedosłuch obustronny czuciowo-nerwowy
DOBRO Dobrowolska Agata 1983 cukrzyca typu I
DOBRUSIA Tybor Dobrosława 2009 padaczka, niedoczynność tarczycy, opóźniony rozwój psychomotoryczny
DOCIA Skraba Danuta 1937 niedosłuch, zaćma, stan po operacji plamki żółtej oka prawego zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa, choroby układu pokarmowego
DODEJSZA Tokarczyk Dorota 1990 cukrzyca typu I
DODORYNKA Pożerski Konrad 2011 obustronny głęboki niedosłuch zmysłowo-nerwowy
DOMELA Karbowniczek Dominika 1986 encefalopatia niedotleniowo-niedokrwienna, niedowład spastyczny czterończynowy, wodogłowie aktywne (stan po nagłym zatrzymaniu krążenia w mechanizmie migotania komór)
DOMINIKA Trębicka Dominika 1999
DOMIŚ Więcaszek Dominika 1997 odsiebny rdzeniowy zanik mięśni z artrogrypozą stopy końsko - szpotawe
DOROTA Kubica Dorota 1965 stwardnienie rozsiane
DOTYK Głowacka Wiktoria 2001 mózgowe porażenie dziecięce niewielkiego stopnia sałaba sprawność narządu ruchu, zwłaszcza kończyn górnych, opóźniony rozwój mowy
DREWNIAK Drewniak Jakub 2009 zespół wad wrodzonych przegroda kostna kanału kręgowego w odcinku lędźwiowym, z roszczepem rdzenia kręgowego, wada nerek
DROŃSKIE Drońskie Oliwia, Maja Maja - 2004, Oliwia - 2008 pęcherzyca wrodzona - choroba skóry polegająca na pecherzowym złuszczaniu naskórka (zaczerwienienia, pęcherze, blizny)
DROZDEK Drozdowski Jarosław 2002 autyzm dziecięcy słaba koordynacja ruchowa, tracenie równowagi, opóźniony rozwój mowy, trudności w porozumiewaniu się
DRUKARZ Matkowski Kamil 2006 mózgowe porażenie dziecięce, opóźniony rozwój psychoruchowy
DRUPI Wojciechowska Anna 1982 poważne uszkodzenie ośrodkowego układu nerwowego na skutek nagłego zatrzymanie krążenia (najprawdopodobnie pod wpływem sepsy) - stan wegetatywny
DRZAŁEK Drzał Krzysztof 2007 choroba Recklinghausena powodująca zmiany w układzie wzrokowym, kostno-stawowym, krążenia, nerwowym opóźniony rozwój psychoruchowy
DRZEWO Mierzwa Paweł 1976 stan po ciężkim urazie wielonarządowym, w tym  urazie czaszkowo - mózgowym - pacjent bez kontaktu słownego, głęboki niedowład prawostronny 
DUDUŚ Dudek Kacper 2004 dziecięce porażenie mózgowe dysplazja oskrzelowo-płucna, wada wzroku
DUDZIEŃ Dudzień  Michał 1975 stłuczenie mózgu oraz uraz wielonarządowy (wypadek komunikacyjny) - stan wegetatywny, porażenie czterokończynowe
DURA Dura Mateusz 1998 mózgowe porażenie dziecięce
DUSIEK Duś Rafał 2008 padaczka objawowa, Zespół Westa, niedowład połowiczny prawostronny z przewagą kończyny górnej torbiel porencefaliczna w lewej okolicy skroniowej głowy, niedoczynność tarczycy, opóźniony rozwój psychoruchowy
DUSZYCZKA Duszyński Zbigniew 1962 przewlekła polineuropatia demielizacyjna, stan po zakrzepowym zapaleniu żył powierzchniowych kończyny dolnej prawej porażenie czterokończynowe wiotkie
DWOIK Dwoiczko Kacper 2002 mózgowe porażenie dziecięce pod postacią niedowładu połowicznego lewostronnego, z towarzyszącymi zaburzeniami chodu i postawy problemy z integracją sensomotoryczną, koordynacją wzrokowo-ruchową oraz grafomotoryczną
DYRCZ Dyrcz Wiktor 2009 zaburzony rozwój mowy, opóźniony rozwój sfery emocjonalnej, społecznej i ruchowej
DZBANUSZEK Końka Mariusz 1971 stan po cholecystektomii laparoskopowej powikłanej cholestazą, zaopatrzenie w dren Kehra (zwężenie dróg żółciowych), oprotezowanie dróg żółciowych
DZIABDZIUŚ Dudziak Ksawery 2013 wcześniactwo z powikłaniami, stan po zabiegu laserokoagulacji siatkówek, oczopląs
DZIAMGOLEK Stypułkowski Jakub 2007 całościowe zaburzenia rozwojowe
DZIEDZIC Dziedzic Dominika 2002 zespół mnogich wad wrodzonych pod postacią dysmorfii twarzoczaszki, wady siatkówki oka, złożonej wady serca, wady ośrodkowego układu nerwowego, padaczki, porażenia spastycznego czterokończynowego, mózgowego porażenia dziecięcego i opóźnienia rozwoju umysłowego
DZIELICKI Dzielicki Michał 2003 zaburzenia o charakterze autystycznym opóźnienie mowy
DZIKA Chamerlińska Sylwia 1991 stwardnienie rozsiane
DZIUBEK Marciniak Kinga 2004 wada rozwojowa OUN pod postacią hipoplazji ciała modzelowatego mózgowe porażenie dziecięce, padaczka
DZIUNIA Kruk Maja 2008 wrodzona wada serca, rozszczep podniebienia opóźniony rozwój psychoruchowy
DZWONECZEK Kępowicz Natalia 2009 zaburzenia ze spektrum autyzmu, opóźnienie w rozwoju społecznym i mowie
DŻASTIN Iwańska Anita 1996 rozsiana postać nowotworowa - mięsak prążkowanokomórkowy
EDWARD Edward Owczarek 1964 uraz kręgosłupa z towarzyszącym uszkodzeniem rdzenia kręgowego odcinka szyjnego (C4-C5) - porażenie spastyczne czterokończynowe
EDYTKA Witosz Edyta 1995 epilepsja, upośledzenie umysłowe umiarkowanego stopnia problemy ortopedyczne
EKOTLAREK Kotlarek Ewa 1967 zespół mielodysplastyczny, stan po zabiegu transplantacji krwiotwórczych komórek macierzystych  przewlekła choroba - przeszczep przeciwko gospodarzowi
ELEKTRONIK Sikora Ireneusz 1962 niedowład połowiczy prawostronny, afazja sensoryczno-motoryczna - na skutek udaru niedokrwiennego mózgu
ELF Wyskiel Elżbieta 1998 niedowład wiotki kończyn dolnych w przebiegu przepukliny oponowo-rdzeniowej oraz wodogłowie wtórne
ELIASZ Chmiel Jakub 2003 wodogłowie wewnętrzne pokrwotoczne, satn po zabiegu założenia zbiornika Rickhama mózgowe porażenie dziecięce
ELIZA Filińska Eliza 2004 opóźnienie rowoju psychoruchowego, niedowład czterokończynowy wiotki z przewagą lewostronną, padaczka lekooporna (na skutek opryszczkowego zapalenia mózgu)
ELIZABET Wietchy Jolanta 1949 porażenie czterokończynowe na skutek złamania kręgosłupa szyjnego
ELŻBIETA Organiściak Elżbieta 1947 stan po zabiegu wycięcia czerniaka ramienia lewego zwyrodnienie kręgosłupa, nadciśnienie tętnicze
EMILKA Hanzel Emilia 1998 wrodzona wada ośrodkowego układu nerwowego
EMPATIA Janicka Alicja 1955 skrajna niewydolność nerek, stan po wszczepieniu protezy aortalno-udowej lewostronnej choroba niedokrwienna serca, uogólniony proces miażdżycowy z zajęciem głównej aorty, naczyń wieńcowych serca oraz kończyn dolnych
ENGEL Bauer Klaudia 2001 Zespół Mowat-Wilson - choroba genetyczna charakteryzująca się m. in. padaczką i opóźnionym rozwojem psychoruchowym
ENGON Raczyński Dariusz 1962 cukrzyca typu I z powikłaniami niewydolność schyłkowa nerek, stan po operacji subtotalnego usunięcia przytarczycy prawej
ENTER Burliga Wojciech 1986 stwardnienie rozsiane
EPI Kwiatkowska Anna 1981 padaczka lekooporna
ERA Wiśniewska Aleksandra 2006 mózgowe porażenie dziecięce pod postacią niedowładu połowicznego spastycznego wada wzroku
ERECKA Derecka Julia 2007 dziecięce porażenie mózgowe pod postacią porażenia kurczowego obustronnego guz móżdżku, napady padaczkowe
ERNI Chodkiewicz Maciej 1997 mózgowe porażenie dziecięce z niedowładem czterokończynowym spastycznym
ERYKA Kanarkowska Eryka 2007 naczyniak jamisty lewej strony twarzy
ESTERA Gacek - Neumaier Danuta 1955 uszkodzenie rdzenia kręgowego i porażenie czterokończynowe w wyniku urazu kręgosłupa
EURYDYKA Duma Ewelina 1992 mózgowe porażenie dziecięce opóźniony rozwój psychoruchowy
EWA  Kara Ewa 2001 przepuklina oponowo - rdzeniowa
EWARAT Ratajczak Ewa 1959 stan po zabiegu amputacji dolnej kończyny prawej na wysokości uda z podowodu przewlekłego zapalenia kości
EWELINA Landeburska Grażyna 1972 stwardnienie rozsiane
EWOSAN Karpiński Oskar 2000 mózgowe porażenie dziecięce pod postacią niedowładu spastycznego czterokończynowego padaczka, znaczne opóźnienie rozwoju
FAGOCISTA Dziewa Mirosław 1959 czerniak złośliwy ciała rzęskowego i tęczówki oka prawego, stan po zabiegu usunięcia guza
FAJGIER Fajgier Krzysztof 2008 zespół Downa opóźniony rozwój psychoruchowy
FAŁECZEK Fałek Sebastian 2012 Zespół Pradera - Willi'ego, opóźnienie rozwoju psychomotorycznego oraz obniżone napięcie mięśniowe
FANTASTYKA Białas Karol 1997 cukrzyca typu I
FANY Jakubowska Iwona 1972 stwardnienie rozsiane o ciężkim przebiegu, z niedowładem spastycznym kończyn dolnych
FASOLO Ziober Aleksander 1997 stan po zabiegu operacyjnym oponowo - rdzeniowej okolicy piersiowo - lędźwiowej kręgosłupa i po zabiegu drenażu komorowo-przedsionkowego z powodu wodogłowia wewnętrznego porażenie spastyczne kończyn dolnych oraz pęcherz neurogenny
FAUSTYNA Wesołowska Faustyna 2008 opóźniony rozwój psychoruchowy, zaburzenia integracji sensorycznej
FEBEK Borkowski Fabian 2007 wcześniactwo, liczne powikłania okołoporodowe, wodogłowie opóźniony rozwój psychoruchowy, globalnie obniżone napięcie mięśniowe
FELICJA Borcz Felicja 1925 cukrzyca II St. Nieinsulinozależna, niedoczynność tarczycy, zaawansowana miażdżyca, stan po amputacji obu nóg
FENIKS Smolka Radosław 1997 zespół hemolityczno-mocznicowy, utrata wzroku, schyłkowa niewydolność nerek
FERRARI Kęs Piotr 2002 dziecięce porażenie mózgowe pod postacią niedowładu spastycznego czterokończynowego padaczka ogniskowa objawowa, wodogłowie pokrwotoczne, obustronny zanik nerwu wzrokowego, niedosłuch obustronny znacznego stopnia, opóźnienie rozwoju psychoruchowego
FIFCIA Lewicka Livia 2009 zespół Downa niedoczynność tarczycy
FIFI Wojtowicz Filip 2003 zespół Lennoxa-Gastauta (encefalopatia padaczkowa)
FIGIEL Figlewicz Grażyna 1965 autoimmunologiczne zapalenie siatkówki obu oczu, utrata widzenia w lewym oku i pogorszenie widzenia w oku prawym
FIKUS Głuszek Mateusz 2008 zespół Downa niedoczynność tarczycy, wada wzroku, wada serca, opóźniony rozówj mowy i psychoruchowy
FILA Krzyżanowska Maja 1996 skolioza neurogenna dużego stopnia, niedowład kończyn dolnych, wada stów w następstwie przepukliny oponowo- rdzeniowej wada układu moczowego, astma oskrzelowa
FILEMONEK Talaga Filip 2005 obustronny niedosłuch
FILIP Rybczyński Filip 2003 zespół kolistego chromosomu 13
FINESCU Nowak Karolina 2008 zespół Downa wrodzona wada serca, niedoczynność tarczycy, stan po zabiegu założenia opaski na tętnicę płucną
FINSTER Finster Mateusz 1983 stan po operacji z powodu uszkodzenia rdzenia kręgowego odcinka szyjnego, porażenie kończyn dolnych oraz głęboki niedowład kończyn górnych
FIOŁEK Rubaszewska Barbara 2002 encefalopatia, charakteryzujaca się zaburzeniami rozwoju mowy
FIONA Nagaj  Sandra 1990 uszkodzenie powierzchni stawowej rzepki i przerost ciała Hoffy kolana lewego
FISTASZEK Stankiewicz Oliwia  2008 retinopataia wcześniacza, liczne powikłania - skrajnie niska masa ciała, niedotlenienie okołoporodowe, zapalenie płuc opóźnienie rozwoju psychoruchowego
FLIPER Józefczyk Grzegorz 1972 uraz wielonarządowy w wyniku wypadku, w tym uszkodzenie kręgosłupa na poziomie Th8-Th9 oraz rdzenia kręgowego na poziomie Th7-Th8 - niedowład spastyczny kończyn dolnych
FLOKS Kowalczyk Anna 1992 zespół Downa wada serca
FLORIAN Szwedo Florian 1974 stan po alloganicznej transplantacji szpiku od dawcy niespokrewnionego
FOCZKA Fok Aleksander 2003 rozszczep kręgosłupa i wodoglowie, paraliż nóg problemy z pęcherzem i jelitami
FONTANNA Kowalczyk Oliwia 2008 duży stopień upośledzenia słuchu ucha lewego
FOOTBALL Łyko  Marcin 2000 dziecięce porażenie mózgowe pod postacią obustronnego porażenia kurczowego z przewagą po stronie lewej, wada wzroku, nieharmonijny rozwój
FOREST Wajdlich Katarzyna 1978 stwardnienie rozsiane
FORMUŁA Olejniczak Bartłomiej 2003 cukrzyca typu I
FORSYCJA Załęczna Milena 2009 Zespół Angelmana opóźnienie rozwoju psychoruchowego, padaczka ogniskowa
FORTEPIAN Bykowska Arletta 2004 zespół Downa uraz czaszkowo - mózgowy, twarzoczaszki, ubytek kości czołowej (w wyniku wypadku komunikacyjnego), ploza-opadanie powieki górnej prawej
FOX Lisek Stanisław 2008 zespół Downa
FRANEK Wolanik Mikołaj 2000 mózgowe porażenie dziecięce pod postacią niedowładu spastycznego czterokończynowego małogłowie, padaczka objawowa ogniskowa, opóźniony rozwój umysłowy
FREDZIA Andrzejewska Paulina 1996 stwardnienie rozsiane
FREZJA Kocik Maria 2006 ekotopowe międzyzwieraczowe ujście moczowodu do cewki moczowej wodonercze, hipofunkcja nerki prawej, stan po operacji wyłonienia przetoki moczowodowo-skórnej
FRIKUŚ Pastuszka Aleksandra 1986 stwardnienie rozsiane oraz zespół piramidowo-móżdżkowy, liczne objawy neurologiczne: drżenie zamiarowe, wzmożone napięcie spastyczne, drżenie głowy, problemy z chodzeniem
FRODO Szczyrek Marcin 2003 encefalopatia, opóźnienie rozwoju psychoruchowego atopowe zapalenie skóry, nawracjące infekcje górnych dróg oddechowych
FRYPI Frys Piotr 1985 autyzm dziecięcy
FUDZIAK Fudziak Kamil 1996 cukrzyca, kwasica metabiliczna
FURMANEK Furmanek Natalia 2007 mózgowe porażenie dziecięce pod postacią obustronnego porażenia kurczowego z przewagą strony lewej opóźniony rozwój motoryczny, problemy z przyjmowaniem pozycji siedzącej
GABRYSIA Urbańska Wiktoria 2006 padaczka, encefalopatia, dziecięce porażenie mózgowe
GACOŃ Gacoń Marcin 2002 niedorozwój kości piszczelowej prawej deformacja i skrót podudzia prawego
GADUŁA Łukasiewicz Julia 2009 obustronny niedosłuch zmysłowo - nerwowy
GADZIO Borodajko Paweł 1985 encefalopatia pourazowa pod postacią niedowładu połowiczego prawostronnego i afazji mieszanej
GAJ Gajewski Antoni 2004 autyzm dziecięcy
GALEJ Szuba Małgorzata 1970 stwardnienie rozsiane niedowład czterokończynowy spastyczny
GAŁWA Gałwa Janusz 1934 zaćma obuoczna
GAPCIO Rabiniak Gabriel 2009 zamartwica urodzeniowa średniego stopnia
GARBACZ Garbacz Zdzisław 1955 ostra niewydolność oddechowa choroba neuronu ruchowego
GARDENIA Sawicka  Kinga 2004 cukrzyca typu I
GARFILD Czepanis Igor 2006 encefalopatia wrodzona pod postacią opóźnienia rozwoju we wszystkich sferach
GARNUSZEK Pietroszek Nikola 2009 dziecięce porażenie mózgowe - porażenie czterokończynowe
GASIOREK Gąsiorowski  Adrian 2006 autyzm dziecięcy opóźnienie rozwoju psychofizycznego
GASPAR Brzostowski Wojciech 2010 zespół Dandy-Walkera zaburzenia psychoruchowe, zaburzenia mowy czynnej i biernej
GEMINI Bareła Bartosz i Aleksandra 2004 autyzm dziecięcy zaburzenia rozwojowe
GIENIU Samerdyk Jakub 2008 dziecięce porażenie mózgowe, padaczka
GILAREK Gilarski Aleksander 1998 zespół Dandy-Walkera  zespół wad wrodzonych
GITARKA Majewska Dominika 1994 skolioza idiopatyczna
GLUKOMAR Mróz Marta 1985 cukrzyca typu I
GŁÓWKA Głowacka Maja 2008 torbiel pajęczynówki w szczelinie bocznej lewej półkuli mózgu niedowład połowiczy lewostronny
GOGO Żuk Małgorzata 2005 wodogłowie pokrwotoczne, niewydolność oddechowa
GOLDENHAR Rotman Miłosz 2007 zespół Goldenhar, zespół dysformiczny dziecięce porażenie mózgowe, padaczka z głuchotą
GOLIAT Jakimów Dawid 2009 zespół Downa
GOŁĄBEK Gajek Agata 1970 łuszczycowe zapalenie stawów zerwanie ścięgna Achillesa
GORZKI Gorzkowski Dariusz 1969 pourazowa dyskopatia szyjna z uszkodzeniem rdzenia
GOSIA Kwintera Małgorzata 1981 uraz wielonarządowy, w tym kręgosłupa szyjnego w wyniku wypadku komunikacyjnego
GOWOREK Goworek Iga 2010 wrodzone wady rozwojowe jelit, choroba Hirschprunga
GÓRALEK Góral  Jakub 2007 osteopenia wcześniacza, dysplazja oskrzelowo-płucna liczne powikłania
GRABLEWSKI Grablewski Ignacy 2013 Zespół Downa, wrodzona wada serca
GRABOWSKI Grabowski Franciszek 2008 autyzm dziecięcy
GRACJAN Habryło  Gracjan 1988 dystrofia mięśniowa
GRANAT Dura  Aleksandra 1960 stwardnienie rozsiane, niedowład spastyczny kończyn dolnych, ataksja kończyny górnej lewej zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa odcinka L-S i stawów biodrowych
GROCHOL Grocholski Karol 1983 niedowład połowiczy lewostronny, pourazowy zespół psychoorganiczny
GROMEK Zimny  Damian 2002 padaczka objawowa ogniskowa częściowa
GRUDZIŃSKA Grudzińska Natalia 2005 afazja czuciowo - ruchowa, nieharmonijny rozwój psychomotoryczny, opóźnienia w mowie
GRUSZECZKA Gruszka Amelia 2009 cechy trisomii 21, cechy łagodnego nadciśnienia płucnego
GRYF Kowalczyk Grzegorz 1984 uraz zmiażdżeniowy części dystalnej lewego podudzia
GRZECHOTKA Jankowski Bartosz 2010 małogłowie i padaczka lekooporna
GRZEŚ Mazik Grzegorz 1984 uraz wielonarządowy
GUCIO Sodel Mateusz 2000 dziecięce porażenie mózgowe 
GUNIA Czerniak Angelika 1995 mózgowe porażenie dziecięce, postać kurczowa czterokończynowa
GUSTAWEK Radajewski  Michał 2010 wcześniactwo, obniżone napięcie mięśniowe, porencefalia
GUSTLIK Seweryn Szymon 2005 dziecięce porażenie mózgowe, niedowład spastyczno-kończynowy 
GUZICZEK Guzik Marek 1991 padaczka uogólniona, trisomia 21 upośledzenie umysłowe w stopniou głębokim
GWAREK Grzesiak Kaja 2000 choroba Coatsa oka prawego
GWIAZDECZKA Dudek Wiktoria 2003 dziecięce porażenie mózgowe 
HADRYŚ Hadryś Michał 1983 mięsak kostny nasady bliższej kości piszczelowej lewej
HALINKA Wawryków Halina 1953 niedokrwienie i uszkodzenie mózgu, spastyczny niedowład czterokończynowy
HAŁAJCZAK Hałajczak Oliwier 2009 niedowład spastyczny czterokończynowy znacznego stopnia
HANIA Wiśniewska Hanna 2000 dziecięce porażenie mózgowe z porażeniem czterokończynowym
HARRY Szymczykiewicz  Adam 2002 kurczowe porażenie mózgowe dziecięce
HATŁAS Hatłas Łukasz 1984 ginekomastia obustronna, stan po lewostronnej steatektomii schyłkowa niewydolność nerek
HEKTOR Dębicki Rafał 1989 dziecięce porażenie mózgowe
HEL Heluszka Mateusz 1993 dziecięce porażenie mózgowe
HELAO Olech Halina trudności w poruszaniu się
HELENA Rojewska Magdalena 1999 dziecięce porażenie mózgowe
HELIKOPTER Kaniuczak Witold 2003 wrodzona ślepota Lebera astma oskrzelowa atopowa
HENRYK Mikołajczak Henryk 1957 szpiczak mnogi IgG Lambda w II stadium zaawansowania wg Durie i Salmona
HERKT Herkt Kamila 1973 tłuszczak rdzenia kręgowego
HEROS Dąbrowski Mateusz 2002 cukrzyca typu I
HIACYNTA Kubiak Laura 2009 pęcherz neurogenny, rozszczep kręgosłupa lędźwiowego ze współistniejącym wodogłowiem
HIERONIM Przybyło  Witold 2008 zespół wad wrodzonych, dysplazja oskrzelowo-płucna
HIMEK Smętek Joachim 2013 obustronne odpływy pęcherzowo-moczowodowo-nerkowe, stan po wyłonieniu lewostronnego moczowodu, obustronny niedosłuch, opóźniony rozwój psychoruchowy
HIPCIO Zakrocki-Śniegocki Karol 2009 wada rozwojowa OUN - aganezja ciała prawej półkuli mózgu
HIPOLIT Piekarski Jerzy 1994 uraz wielonarządowy w wyniku wypadku komunikacyjnego
HITOL Michalski Wiktor 2009 zespół wad wrodzonych, schyłkowa niewydolność nerek
HOMINI Zwierzchowski Andrzej 1937 choroba neuronu ruchowego  niedowład czterokończynowy
HONDA Grzesiak Przemysław 1987 dziecięce porażenie mózgowe, krwiak porzymózgowy pourazowy 
HOSA Walkowiak Oliwia 2004 dziecięce porażenie mózgowe, padaczka, encefalopatia
HUBERT Walas Hubert 2007 cukrzyca typu I
HUBIKI Nowak Hubert, Karol, Karolina Hubert 1996    Karol 2002     Karolina 2002 cekalia - glutenozależna choroba trzewna
HUBSON Niedoba Patryk 2010 zespół Downa
HUMANISTKA Cisłowska Anna 1996 gruźlica skóry i łuszczyca
HUN Lewicka Julia 2002 padaczka objawowa, opóźiony rozwój psychoruchowy
ICIA Adamowicz Oliwia 2008 hipoplazja ciała modzelowatego - brak przegrody przezroczystej wada wzroku
IDA Mikulska Aleksandra 1992 stwardnienie rozsiane
IGOR Bałasz Kacper 2002 dziecięce porażenie mózgowe
IGUŚ Marek Igor 2006 dziecięce porażenie mózgowe
ILKA Jarosławska Ilona 1971 ziarnica złośliwa
ILONA Kubica Kinga 1997 autyzm dziecięcy i padaczka lekooporna
INGOMAR Romanek Ingomar 2007 zespół Downa
IRENA Kuźniewska Irena 1951 choroba zwyrodnieniowa obu stawów biodrowych i kolanowych
IRENEUSZ Kontecki Ireneusz 1975 czerniak naczyniówki oka prawego
IROKEZ Filipiak  Karolina 1984 rak dwuogniskowy piersi lewej
IROM Omachil Ireneusz 1984 stwardnienie rozsiane
ISIA Kowalska Izabela 1999 kwasica metaboliczna i padaczka lekooporna
ISKIERKA Pietrzak Patrycja 2005 dziecięce porażenie mózgowe z porażeniem czterokończynowym
ITALIA Sokołowska Emilia 2012 wcześniactwo z powikłaniami (niewydolność oddechowa, wylewy do OUN II stopnia), wada serca, obserwacja w kierunku dysplazji oskrzelowo - płucnej
IWONKA Białczak Weronika 2000 wrodzona miopatia mięśniowa
IZUNIA Bartosik Izabela 2003 obustronny niedosłuch zmysłowo-nerwowy
JABIŁYK Biłyk Jakub 1991 dziecięce porażenie mózgowe opóźnienie rozwoju psychoruchowego w stopniu umiarkowanym
JABŁUSZKO  Dominika  Furman 2000 małogłowie i epilepsja dziecięce porażenie mózgowe
JAGNIĄTKO Stefaniak Aniela 2012 przepuklina oponowo-rdzeniowa kręgosłupa
JAGODZIANKA Labus Jagoda 2010 arthrogrypoza wrodzona sztywność stawów
JAGÓDKA Jagodzińskie Martyna Barbara 2002             2005    dziecięce porażenie mózgowe
JAHENG Hengel Joanna 1993 zaburzenie afektywne dwubiegunowe zespół Teourette'a
JAKIMOWICZ Jakimowicz Jakub 2007 genetyczne opóźnienie rozwoju psychomotorycznego
JAKUB Schuetz Jakub 1989 dziecięce porażenie mózgowe noiesprawność czterokończynowa
JAŁOKIM Kuncewicz Mikołaj 2005 zespół Downa obustroonie niedosłuch
JAN Jureczka Dawid 1991 cukrzyca typu I
JANIKURCZ Kurczewska Joanna 1975 stan po gastrektomii totalnej z powodu nowotworu złośliwego wpustu
JANOSIK Tomaszewski Jan 2005 rozszczep kręgosłupa i wodogłowie
JANUSZ Stachowiak Janusz 1961 stwardnienie rozsiane
JAREK Ligenza Jarosław 1966 powypadkowy uraz kręgosłupa
JARMUSZ Jarmuszewicz Patryk 2004 wrodzone uszkodzenie ośrodkowego układu nerwowego opóźnienie rozwoju psychoruchowego
JARO Rzeszot Jarosław 1989 anaplastyczny chłoniak wielokomórkowy
JARZĘBINKA Mazur Katarzyna 2007 dziecięce porażenie mózgowe padaczka lekooporna
JASEK Jaskowski Sebastian 1979 powypadkowy ciężki uraz czaszkowo-mózgowy
JASKÓŁECZKA Liżyńska Natalia 2006 stan po operacji przepukliny oponowo-rdzeniowej
JASMIN Hatamnejad Jasmin 1996 choroba Leśniowskiego-Crohna
JASTRZĄB Jastrzębski Filip 2008 rdzeniowy zanik mięśni
JAŚKÓW Jaśków Michał 1944 ciężki uraz czaszkowo-mózgowy w wyniku upadku z wysokości
JAWOREK Gospodarek Maja 2002 autyzm wczesnodziecięcy znacznego stopnia
JEDYNAK Pieczkowska Emilia 2004 opóźnienie rozwoju psychomotyrycznego o niewiadomym pochodzeniu
JELONEK Mnich Wiktoria 2005 znaczne uszkodzenie widzenia
JEMIOŁKA Jemioł Oliwia 2013 Zespół Downa, wada serca, stan po operacji z powodu niedrożności dwunastnicy
JERZYK Owczarczak Jerzy 1954 powypadkowe zmiażdżenie podudzia lewego
JĘDRULA Mandat Jędrzej 2001 wcześniactwo z ciężką niewydolnością krążeniowo-ruchową
JĘDRZEJ Woźniak Jędrzej 2005 wada sercowo-naczyniowa Schoena
JOACHIM Włodarczyk  Joachim 2009 autyzm wczesnodziecięcy
JOGOBELKA Żytkowicz Kamila 1995 całościowe zaburzenie rozwojowe - upośledzenie umysłowe
JOGURCIK Sommer Karol 2005 zespół Downa
JOLA Rafałowska Jolanta 1978 zespół Downa
JOWISZ Cembrzyński Jakub 1990 dziecięce porażenie mózgowe pod postacią spastyczno-czterokończynową
JOWITA Piluch Jowita 2004 epilepsja, wrodzona miopatia, uogólniona wiotkość i zanik mięśni
JOZRYBIC Rybicki Józef 1954 stwardnienie rozsiane
JÓZEFINA Dziuba  Renata 1968 stan po udarze niedokrwiennym mózgu, niedowład połowiczny lewostronny
JUDOKA Tokarz Jakub 1981 uraz kręgosłupa
JULDUD Duda Julia 2008 stan po operacjach z powodu wodogłowia wrodzonego i przepukliny oponowo-rdzeniowej odcinka lędźwiowo-krzyżowego kregosłupa, neuropatia nerwów wzrokowych obu oczu, oczopląs o zmiennym nasileniu
JULEN Niemczura Tadeusz 1951 białaczka
JULIA Zakrocka Julia 2000 arthrogrypoza
JUNGER Junger Aleksandra 1981 ataksja rdzeniowo-móżdżkowa (ataksja Friedricha)
JUPITER Cembrzyński Cezary 1998 autyzm wczesnodziecięcy
JUREK Wójcicki Jerzy 1947 gruczolakorak gruczpołu krokowego
JURGOS Jurgo Dariusz 1973 cukrzyca typu II
JUSTYNA Godlewska Justyna 1973 stwardnienie rozsiane
JUSTYSIA Baca Oliwia 2008 wada wrodzona układu nerwowego, wodogłowie i przepuklina oponmowo-rdzeniowa
JWYSOCKI Wysocki Jan 2011 dziecięce porażenie mózgowe
KACHNIARZ Kachniarz Anna 1980 dziecięce porażenie mózgowe pod postacią niedowładu spastycznego czterokończynowego z większym nasileniem w kończynach dolnych, skolioza w odcinku piersiowo-lędźwiowym kręgosłupa, nadciśnienie tętnicze
KACPER Kozubowicz Kacper 2006 wcześniactwo, wylew śródczaszkowy, niedotlenienie okołoporodowe
KACZKAN Kaczkan Artur 1986 niedowład spastyczny czterokończynowy z przewqaga strony lewej, afazja czuciowo-nerwowa, padaczka pourazowa w wyniku urazu wielonarządowego, w tym urazu czaszkowo-mózgowego (wypadek komunikacyjny)
KACZOREK Wilk Adrian 2002 encefalopatia ze znacznym zaburzeniem rozwoju mowy
KACZUSIA Kaczmarczyk Agnieszka 1975 cukrzyca typu I
KAJO Marchewicz Kajetan 2008 wada genetyczna pod postacią trisomii 21
KAJTEK Bednarski Grzegorz 1983 dziecięce porażenie mózgowe
KAKTUSIK Dziwer Karolina 2007 autyzm dziecięcy
KALINA Karpińska Kalina 1992 zespół Pradera-Willego somatotropinowa niedoczynność przysadki
KAMECKA Kamecka Magdalena 1998 autyzm wczesnodziecięcy
KAMELEON Dynowska Michalina 1997 całościowe zaburzenia rozwojowe związane z wrodzoną wada OUN niedoczynność tarczycy w przebiegu auto immunologicznego zapalenia tarczycy typu Hashimoto
KAMILA Witczak Kamila 1983 stwardnienie rozsiane
KAMYCZEK Korzeńska Kamila 1989 dziecięce porażenie mózgowe i wiotkość tkanki łącznej
KANGUREK Litwin Karolina 2010 opóźnienie rozwoju psychoruchowego, obniżone napięcie mięśniowe
KAPSELEK Tyszecki Kacper 2009 zespół Downa
KAPSIK Chwastek Kacper 1996 dziecięce porażenie mózgowe z niedowładem spastycznym czterokończynowym
KAPUCYNKA Tichonow Alicja 2004 dziecięce porażenie mózgowe, encefalopatia, niedosłuch
KARABINIER Karabinowski Tomasz 1974 wypukiny dysku LS
KARACIK Waleński Kacper 2006 wcześniactwo z licznymi powikłaniami
KARATE Łokaj Filip 1999 cukrzyca typu I
KARGOL Kargol Sylwia 1980 stan po udarze krwotocznym mózgu
KARJAS Jasińska Karina 1990 niedowład wiotki kończyn dolnych
KAROL Thiem Karol 2008 wada rozwojowa kończyn górnych
KAROLINA Sawka Karolina 1993 dysplazja kregosłupowo-nasadowa szpotawość szyjek kości udowej
KARPETKA Karpeta  Natalia 1999 dziecięce porażenie mózgowe z niedowładem spastycznym czterokończynowym
KARPIK Karpińska  Dorota 1966 stan po udarze krwotocznym mózgu
KARUŚ Żabski Karol 2006 zespół Downa i wrodzona wada serca
KARWAT Karwat  Katarzyna 1982 stwardnienie rozsiane
KARYONYX Możdzioch Jakub 2004 autyzm wczesnodziecięcy
KASIA Wróbel Katarzyna 2012 wcześniactwo z powikłaniami - atopowe zapalenie skóry, kamica woreczka żółciowa, przepukliny pachwinowe obustronne, niedobór masy ciała wylewy dokomorowe 4. stopnia
KASZTANKA Duży Zuzanna 2011 obniżone napięcie mięśniowe, asymetria ułożeniowa
KASZUBOWSKA Kaszubowska Zofia 2012 arthrogrypoza przykurcze w stawach
KAWA Kawula Karolina 1995 wrodzona sztywność stawów
KAZ Sznajder Jacek 1970 stan po urazie wielomiejscowym na skutek upadku z wysokości
KEJPAKS Kacprzak Piotr 1988 stwardnienie rozsiane
KERIA Mazurkiewicz Katarzyna 1991 zespół Berginga-Hoffmana (rdzeniowy zanik mięśni)
KĘDZIOREK Malicka Julia 2008 choroba genetyczna - zaburzenia czucia bólu, temperatury, dotyku
KIBIC Olejniczak Szymon 2003 dziecięce porażenie mózgowe z połowiczym niedowładem lewostronnym
KICKA Kicka Joanna 1980 stan po zapaleniu opon mózgowych porażenie spastyczne czterokończynowe
KIERYCZKA Kieryk Ewa 1996 amputacja obu nóg powyżej uda w wyniku wypadku kolejowego
KINGA Rosłaniec Kinga 2004 przepuklina oponowo-rdzeniowa okolicy krzyżowej
KINIA Miszkowicz Karolina 2005 dziecięce porażenie mózgowe pod postacią niedowładu połowiczego
KLAJN Klajn Antoni 1952 ciężki uraz głowy w wyniku wypadku komunikacyjnego
KLAUDIA Mąkosa Katarzyna 1994 dziecięce porażenie mózgowe z niedowładem spastycznym czterokonczynowym
KLAUDIUSZ Rak  Klaudiusz 2006 zespół wad wrodzonych, opóźniony rozwój ruchowy
KLEJDYSZEK Klejdysz Beata 1979 stwardnienie rozsiane
KLIPIŃSKA Paluchowska Bożena 1960 nowotwór złośliwy żołądka, choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy
KLOWAN Klowan Leszek 1978 niedowład połowiczny lewostronny na tle udaru niedkrwiennego mózgu, prawdopodobnie na tle pourazowego rozwarstwienia tętnicy szyjnej wewnętrznej lewej
KLUCZYK Bronowicki Łukasz 1996 dziecięce porażenie mózgowe z cechami autyzmu
KLUSEK Zielonka Jakub 2008 melformacja naczyniowa lewego biodra, uda oraz podudzia
KŁĘBUSZEK Radziszewska Zuzanna 2007 wrodzona wada serca (całkowity kanał przedsionkowo-komorowy)
KŁYS Kłys Grzegorz 1974 białaczka, stan po przeszczepie
KMICIC Wlazłowski Jan 1980 niedowład połowiczny prawostronny na skutek urazu wielonarządowego i urazu głowy (upadek z wysokości)
KNEJCZUK Knejczuk-Wesoła Małgorzata 1951 niespecyficzne zaniki mięśni łopatkowo-strzałkowych, stan po zabiegu operacyjnym z powodu zmiany organicznej kanału kręgowego wychodzacej z lewego stawu międzykręgowego odcinka L4/L5
KNOL Knol Elżbieta 1957 stan po chorobie Heinego-Medina z tetraporezą
KOALA Matczak Jakub 2002 autyzm dziecięcy
KOBA Kobychno Gabriela 2010 wcześniak z wrodzoną wadą rozwojową - przepuklina pępowinowa niewydolność oddechowa, wodogłowie
KOBIERNA Kobierna Emilia 2011 wcześniactwo z powikłaniami - głęboki niedosłuch
KOCHAJKIEWICZ Kochajkiewicz Jakub 2014 mnogie wrodzone wady rozwojowe: dysplazja wielotorbielowata nerki prawej, wrodzone skrzywienie boczne kręgosłupa spowodowane wrodzoną wadą rozwojową kości, wada rozwojowa żeber, stan po operacji z powodu zarośnięcia przełyku z przetoką przełykowo-tchawiczną
KODAPIR Karge Aleksandra 1989 dziecięce porażenie mózgowe pod postacja niedowładu czterokończynowego, zespół Dandy-Walkera
KOJOT Żamejć Łukasz 2007 opóźnienie rozwoju psychoruchowego
KOKE Majewska Martyna 2003 zespół Downa
KOKORYCZKA Umińska Alicja 2003 choroba Charcota-Mariego-Tootha - dziedziczna neuropatia czuciowo-ruchowa
KOLCZAKI Kolczak Marcin 1993 dystrofia mięśniowa
KOLEGA Makulec Krzysztof 1965 stan po urazie kręgosłupa odcinka szyjnego
KOLEJARZ Szuba Robert 1994 autyzm atypowy z zespołem nadpobudliwości psychoruchowej i deficytem wagi
KOLIBEREK Kolbusz Weronika 2000 wiotkie porażenie kończyn dolnych wrodzona przepuklina oponowo-rdzeniowa
KOŁYSANKA Krystkowiak Joanna 2003 dziecięce porażenie mózgowe czterokończynowe wodogłowie pokrwotoczne
KOMAR Komar Mateusz 2006 przepuklina mózgowo-oponowa, zespół dysformiczny
KOMARZYNA Komarnicka Agnieszka 1990 autyzm, dziecięce porażenie mózgowe 
KOMBO Gruszczyński Jakub 1990 cukrzyca typu I
KOMUDA Komuda Monika 1986 dziecięce porażenie mózgowe z niedowładem spastycznym czterokończynowym
KONDEUSZ Kondeusz Marcin 2002 dziecięce porażenie mózgowe pod postacią porażenia czterokończynowego, stan po operacji z powodu spastycznych przykurczy kończyn dolnych, wada wzroku i zgryzu
KONICZYNKA Orłowska Oliwia 2006 wada rozwojowa odcinka LS kręgosłupa
KONIK Konior Arkadiusz 1995 dziecięce porażenie mózgowe 
KONKIEL Konkiel Adam 1996 rozwarstwienie siatkówki oka lewego
KONOPKA Konopka Elżbieta 1957 stwardnienie rozsiane
KONRAD Glegoła Konrad 2004 schizencephalia (wada wrodzona mózgu) niedowład kończynowy
KONWALIA Leżała Beata 1971 wielohormonalna niedoczynność przysadki
KOPACZ Kopaczyńska Katarzyna 1972 stwardnienie rozsiane
KOPCIUSZEK Grodzka Magdalena 2003 skrajna niewydolność nerek
KORA Gabiś Kornelia 2006 dziecięce porażenie mózgowe, zespół móżdżkowy
KORAL Krysa Jakub 2005 wada rozwojowa kręgosłupa odcinka piersiowego dysplazja stawów biodrowych
KORNEL Sucholiński Kornel 2005 stan po operacji założenia zastawki komorowo-otrzewnowej z powodu wrodzonego wodogłowia
KOROWAJ Korowaj Anna 1992 autyzm wczesnodziecięcy
KOS Kosecki Mateusz 1994 zespół Downa i miopatia wrodzona
KOSMATIN Biernat Bartosz 2012 zespół Downa z poważną wadą serca
KOTEK Dunajski Kacper 2004 anomalia rozwojowa ośrodkowego układu nerwowego, dziecięce porażenie mózgowe
KOZIOROŻEC Mora  Sylwia 1998 stwardnienie rozsiane
KOŹBIAŁ Koźbiał Dorota 1970 dziecięce porażenie mózgowe, stan po operacji kręgosłupa 
KRAJEWSKA Krajewska  Magdalena 1975 nowotwór neuroendokrynny w jamie brzusznej
KRAKERS Krakowiak Jakub 2006 rzadka choroba genetyczna
KRAMAR Kramek Marcin 1989 czerniak skóry uda lewego
KRANCZIPS Jamka Tomasz Dominik 2007             2010 dziecięce porażenie mózgowe z cechami autystycznymi
KRASNOLUDEK Kujałowicz Jakub 2007 naczyniakowatość twarzowo-mózgowa, zespół Struge-Webera
KRECIK Olejarz Marta 1985 powypadkowy uraz wielonarządowy jamy brzusznej, klatki piersiowej i uszkodzenie lewego biodra i podudzia
KRIS Ciosek Krzysztof 1988 zespół Downa i wrodzona wiotkość wiązadeł stawowych
KRISTOFER Marczak  Krzysztof 2007 wrodzone wodogłowie, stan po operacji przepukliny oponowo-rdzeniowej
KROKODYLEK Jasiński Alan 2012 malformacja limfatyczne z komponentą żylna okolicy szyi i dna jamy ustnej
KROKUS Janoszek Julia 2008 padaczka lekooporna, hipoplazja ciała modzelowatego
KROPECZKA Suchanek Julia 2008 hipochondroplazja choroba genetyczna tkanki kostnej
KRÓLEWNA Szumna Zuzanna 2007 obustronny niedosłuch czuciowo-nerwowy 3. stopnia
KRÓLICZEK Królikowska Helena 1936 stan po amputacji podudzia prawego, cukrzyca typu II
KRÓWKA Tryba  Wiktoria 2006 stan po operacji przepukliny oponowo-rdzeniowej okolicy lędźwiowo-krzyżowej kręgosłupa
KRUCZEK Kruczek Elżbieta 1949 stan po operacji usuniecia krwiaka porażenie czterokończynowe z afazją mieszaną
KRYNICKI Krynicki Michał 2010 zespół Downa i niedoczynność tarczycy
KRYSTIAN Paździor Krystian 1989 niedowład wiotkospastyczny kończyn dolnych w przebiegu przepukliny oponowo-rdzeniowej
KRYSTYNA Kuty Krystyna 1930 alergiczne zapalenie skóry, zaburzenia krążenia mózgowego
KRYSZTAŁEK Kryształowicz Magdalena 1990 zaburzenia pracy układu nerwowego z podejrzeniem padaczki
KRZYSZTOF Kędziora Marek 1962 dna moczanowa zwyrodnienie stawów biodrowych
KRZYWANIA Krzywania Przemysław 1981 ciężkie obrażenia powypadkowe, poparzenie dróg oddechowych, uszkodzenie ciężkie uszkodzenie powypadkowe, poparzenie dróg oddechowych, uszkodzenie wzroku
KSIĘCIUNIO Kubalski Ksawery 2010 zespół Freemana-Scheldona genetyczna dysformia twarzy, przykurcze w obrębie stawów kończyn
KSIĘŻNICZKA Krzywańska Ewa 1979 zespół Downa
KUBALA Lisicki Jakub 2007 dziecięce porażenie mózgowe z niedowładem lewostronnym
KUBISIA Kubicka Agnieszka 1975 stwardnienie rozsiane
KUCHARCZYK Kucharski Rafał 2008 zespół Robinowa - zmiany dysformiczne twarzoczaszki
KUCIŃSKI Kuciński Jakub 1999 przepuklina oponowo-rdzeniowa, neurogenne stopy płaskokoślawe
KUCYK Słoma Kamila 2002 zabieg po usunięciu naczyniaka wargi dolnej i twarzy
KUCZER Kuczera Filip 2008 obniżone napięcie mięśniowe oraz atopowe zapalenie skóry
KUCZWARA Kuczwara  Joanna 1978 stan po wypadku komunikacyjnym
KUDŁATY Kękuś Jakub 2004 przewlekła choroba nerek III stopnia wrodzone włóknienie wątroby
KUJAWIAK Kujawska Małgorzata 1993 białaczka stan po chemioterapii
KUKUŚ Sidorkiewicz Kamil 2007 autyzm atypowy
KULECZKA Stach Mateusz 2007 retinopatia wcześniacza, zamartwica okołoporodowa
KUMA Kucybała Magdalena 1965 nowotwór złośliwy piersi prawej, stan po zabiegu mastektomii i po chemioterapii, przerzuty do kręgosłupa i układu kostnego
KURCZACZEK Kupczak Maja 2008 naczyniak wypukły w okolicy policzka prawego
KUSTERKA Kustra Nikola 2008 naczyniak limfatyczny w oklicach policzka prawego i szyi
KUSZTELAK Kusztelak Zuzanna 2004 wodogłowie, wiotkie porażenie kończyn dolnych, pęcherz neurogenny
KWIATUSZEK Małaczek Alicja 2002 dziecięce porażenie mózgowe i padaczka objawowa
LABĘDA Labęda Marcin 1978 porażenie kończyn dolnych oraz niedowład kończyn górnych w wyniku uszkodzenie kręgosłupa odcinka szyjnego
LADNES Sendal Bartłomiej 2010 stwieredzone cechy dymorficzne, zaburzony rozwój podejrzenie choroby Niemanna-Picka, prowadzona dalsza diagnostyka
LAGUNA Ścisłowska Paulina 1999 kurczowa postać dzieciecego porażenia mózgowego towarzyszące silne przykurcze kostno-stawowe
LALKA Tyczyno Maja 2006 dysmorfia, wady narządów wewnętrznych, opóźniony rozwój psychomotoryczny
LAUDAM Lau Adam 2011 autyzm wczesnodziecięcy, całościowe zaburzenia rozwojowe
LAURA Wydro Laura 2006 encefalopatia okołoporodowa, porażenie spastyczne czterokończynowe, epilepsja, opóźnienioe rozwoju psychomotorycznego
LEMINISKATA Janiszewski Michał 2010 autyzm dziecięcy
LEMKO Olśniewicz Paweł 2004 stan po operacji przepukliny oponowej okolicy lędźwiowo-krzyżowej kręgosłupa. Pęcherz neurogenny
LENA Kozdra Hanna 2005 zespół Downa
LEREK Grabkowska Sandra 1995 uraz wielonarządowy w wyniku wypadku komunikacyjnego, niedowład czterokończynowy spastyczny, padaczka częściowo pourazowa ostry krwiak podtwardówkowy, 
LESZEK Ksycki Leszek 1982 choroby rzepki kolana lewego
LEW Krzyżanowski Filip 1998 autyzm wczesnodziecięcy problemy immunologiczne (układ trawienny, wchłanianie) 
LEWCZUK Lewczuk Paweł 1992 dystrofia mięśniowa Duchenne'a
LIBUDZIC Libudzic Kacper 2008 dziecięce porażenie mózgowe z połowiczym niedowładem obustronnym
LIDKA Karpińska Magdalena 2012 dysplazja oskrzelowo-płucna, niedokrwistość, naczyniak jamisty na plecach skrajne wcześniactwo,, urodzona z ciężką zamartwicą
LILIANA Kuriata Karina 2010 udar niedokrwienny mózgu w wyniku zakrzepu tętnic mózgowych
LILIPUTEK Międzybrodzka Marcelina 2011 skrajne wcześniactwo z wieloma powikłaniami
LIMAK Śliwa Kamil 1994 dystrofia mięśnowa Duchenne'a niedowład wiotki znacznego stopnia
LIPIŃSCY Lipińscy Mateusz            Piotr 1989                       1992 dziecięce porażenie mózgowe, znaczne upopśledzenie umysłowe, padaczka
LIPKA Lipa Emilia 2011 wada ośrodkowego układu nerwowego, hipoplazja ciała modzelowatego,  wrodzona zaćma obustronna, padaczka, małogłowie, wodogłowie
LISEK Lis Dawid 1998 arthogrypoza dysfunkcja kończyn górnych i dolnych
LISTONOSZ Paździur Marcin 1997 dziecięce porażenie mózgowe postać czterokonczynowa, spastyczna
LITWINEK Litwin Julia 2006 zaburzenia ośrodkowego układu nerwowego, wada wzroku i słuchu wcześniak z wadami okołoporodowymi
LIWUNIA Dykan Oliwia 2005 aplazja kręgosłupa lędźwiowego z przepukliną oponowo-rdzeniową porażenie kończyn dolnych, niedokrwistość, atrepsja
LIZUN Lizun Oskar 1988 stan po amputacji urazowej kończyny górnej lewej
LOCZEK Pomykała Zuzanna 2007 wada rozwojowa prawego ucha obustronny niedosłuch mieszany
LOKOMOTYWA Jończy Mateusz 2004 nieodwracalna wada wzroku wrodzony zanik nerwu wzrokowego
LOLEK Wcisło Kacper 2003 wrodzony niedorozwój lewej ręki brak dłoni i części przedramienia
LUBO Lubowiecki Przemysław 1986 wielorakie urazy i złamania powypadkowe
LUCYNA Sobiło  Lucyna 1975 cukrzyca typu I
LUKIAN Wilk Łukasz 2005 autyzm wczesnodziecięcy
LUKPAP Papuga Łukasz 2008 obserwacja w kierunku autyzmu dziecięcego, nadpobudliwość, opóźniony rozwój mowy, nadwrażliwość dotykowa, obniżone napięcie mięśniowe
LUNA Czułowska  Katarzyna 1997 dziecięce porażenie mózgowe, zwężenie zastawki płucnej
LUPUS Jankowski Adrian 1998 zespół Downa, stan po zabiegu operacyjnym wrodzonej wady serca
LUSIA Woźniak Aleksandra 1994 dziecięce porażenie mózgowe z czterokończynowym niedowładem spastycznym
ŁABĘDŹ Rozmus Julia 1998 jadłowstręt psychiczny
ŁAKOMCZUSZEK Łakomy Piotr 2009 zespół Downa
ŁATKA Łata Julia 2003 nadpobudliwość ruchowa - opóźniony rozwój umysłowy
ŁEZKA Cyga Karolina 1995 dystrofia mięśniowa typu obręczowo-kończynowego
ŁOJEK Łojek-Stańczak Renata 1962 stan po operacji guza mózgu lewej okolicy czołowo-skroniowo-ciemieniowej, głęboki niedowład połowiczny prawostronny
ŁOPYTA Łopyta  Szymon 2011 przepuklina przeponowa prawostronna - całkowita agnezja prawego płuca
ŁUCJA Ciupek Agata 2007 zespół Downa, niedorozwój tarczycy
ŁUKI Bakun Łukasz 2001 powypadkowy uraz wielonarządowy, złamanie kręgosłupa lędźwiowego
ŁUKRAS Krasa Łukasz 1998 dziecięce porażenie mózgowe z czterokończynowym niedowładem spastycznym
ŁUSKA Frąckowiak Jan 2006 zespół wrodzonej rybiej łuski, niedoczynność tarczycy
ŁYCZAK Łyczak Damian 1998 przepuklina oponowo-rdzeniowa odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa wodogłowie, stopy końskoszpotawe
ŁYZIA Łyzińska Natalia 1999 obustronny głeboki niedosłuch zmysłowo-nerwowy
MACIEJ Lewandowski Maciej 2006 autyzm wczesnodziecięcy
MACIUPEK Fryc Krystian 2009 dziecięce porażenie mózgowe z czterokończynowym niedowładem spastycznym
MACMAŁ Małysz Maciej 2009 autyzm wczesnodziecięcy
MACZEK Makowiecka Aleksandra 1989 miastenia stan po usunięciu grasiczaka
MADA Kłosowski Adam 1967 zapalenie wątroby typu C
MAGDA Bernacka Magdalena 1990 zespół chorób związany z autyzmem
MAGNOLIA Nawrot-Rudnicka Dorota 1982 zespół Marfana choroba genetyczna tkanki łącznej
MAJA Łuchtaj Maja 1989 stan po wypadku komunikacyjnym
MAJERCZYK Majerczyk Paweł 1995 arthrogrypoza
MAJKEL Fitas Michał 1988 dziecięce porażenie mózgowe 
MAKAK Rychter Michał 1994 przewlekła choroba nerek, nadciśnienie tetnicze
MAKARONIK Podlasek Julia 2010 zespół Downa
MAKS Janik Jakub 1999 porażenie mózgowe i małogłowie wrodzone
MAKUCH Makuch Małgorzata 2009 zespół Downa
MALINKA Kubik Emilia 2003 dziecięce porażenie mózgowe z licznymi powikłaniami
MALUTKA Kołodyńska Wiktoria 1998 dziecięce porażenie mózgowe, padaczka objawowa
MALWINA Tórz Karina 2006 powikłania wcześniacze, wylewy drugiego i czwartego stopnia
MAŁA MI Jędrusik  Hanna 2007 zespół Downa
MAŁASZEK Małacha Bartosz 2007 systemowe idiopatyczne zapalenie stawów
MAŁGOLA Grzebień Małgorzata 1991 stwardnienie rozsiane
MAŁOKRĘCIOŁEK Ratajczak Filip 2012 Zespół Downa, obniżone napięcie mięśniowe
MAŁSTENCEL Stencel Małgorzata 1985 lekooporna padaczka
MAMUSIA Ardelli Róża 2008 zespół Downa
MANDARYNKA Krupa Jakub 2003 dziecięce porażenie mózgowe z czterokończynowym niedowładem spastycznym
MANGA Boniecka Julia 1994 astama oskrzelowo-atopowa
MANIAK Maniak Maciej 2003 opóźniony rozwój mowy zaburzenie integracji sensorycznej
MAPAULA Maćkiewicz Paulina 1997 dziecięce porażenie mózgowe pod postacią obustronnego niedowładu połowicznego, padaczka, obustronne zwichnięcie stawów biodrowych
MARAMEL Widajewicz Martyna 2009 zespół Downa
MARATON Kowalczyk Marta 1955 stan po nowotworze piersi prawej, przerzuty do wątroby i węzłów chłonnych
MARCEL Woźniak Marcel 2002 dziecięce porażenie mózgowe z czterokończynowym niedowładem spastycznym
MARCIN Krysiak Marcin 1989 stan po poważnym wypadku komunikacyjnym
MARDAN Danielski  Marcin 2006 urodzony z brakiem przedramienia prawego
MAREK Szwad Gracjan 1991 dziecięce porażenie mózgowe 
MARGO Zarzycka Małgorzata 1994 całkowity niedowład kończyn dolnych i częściowy niedowład górnej połowy ciała
MARIANNA Kałuża  Marianna 1940 nadczynność przytarczyc i niedoczynność tarczycy
MARIKA Stonoga Marika 2007 komplikacje okołoporodowe, wodogłowie pokrwotoczne, dziecięce porażenie mózgowe
MARIOLA Dziura Magdalena 1997 dziecięce porażenie mózgowe, padaczka objawowa
MARIUSZ Zakaszewski Mariusz 1989 pokomunikacyjny uraz wielonarządowy i uraz głowy
MARKOWAL Kowalski Marcin 1993 schyłkowa niewydolność nerek nadciśnienie tętnicze, wtórna anemia
MARMUREK Juszczak Igor 2013 Zespół Downa, opóźniony rozwój psychomotoryczny
MARTA Urbańska Marta 1972 uraz kręgosłupa odcinka szyjnego
MARTIKA Kliszewska Marta 1976 stwardnienie rozsiane
MARTOM Grzęda Marcin 1987 dziecięce porażenie mózgowe
MARUDA Łenczyszyn Jadwiga 1982 stwardnienie rozsiane
MARYSIA Celebańska Maria 2004 liczne nieprawidłowości rozwojowe, padaczka lekooporna, koslawość i szpotawość stóp
MARZEC Łukasiński Tadeusz 1927 zaćma obu oczu
MARZENIE Reczyńska Natalia 2003 dziecięce porażenie mózgowe z czterokończynowym niedowładem spastycznym
MAS Piętak  Bogusława 1955 reumatoidalne zapalenie stawów
MATEK Karpiński Mateusz 2004 encefalopatia z wiotkością oraz padaczka lekooporna
MATEMATYK Szczepanik Paweł 2006 autyzm dziecięcy, całościowe zaburzenia rozwoju
MATEO Kępa Mateusz 1951 powypadkowy uraz kończyn dolnych
MATEUSZ Głąb Mateusz 1996 dziecięce porażenie mózgowe z czterokończynowym niedowładem spastycznym
MATI Bojarski Mateusz 2000 autyzm dziecięcy, encefalopatia
MATIAS Matiaszek Patryk 2005 zespół Ehlersa-Damlosa zaburzenia rozwoju tkanki mezyemalnej
MATRYCA Mazurkiewicz Kacper 2001 dziecięce porażenie mózgowe z czterokończynowym niedowładem spastycznym
MATYLDA Brodziak Matylda 2011 dziecięce porażenie mózgowe z czterokończynowym niedowładem spastycznym
MAXIMILIAN Strączek Maximilian 2007 szerokie dwustronne rozszczepienie warg, szczęki i podniebienia
MAZUR Mazur Katarzyna 1985 stan po nagłym zatrzymaniu krążenia
MEGADZIN Kwaczyński Mateusz 1988 śpiączka pourazowa, porażenie czterokończynowe
MELON Melski Wojciech 1977 dziecięce porażenie mózgowe pod postacią tetraparezy spastycznej
MERKURY Nowicki Krzysztof 2002 zespół Aspergera - zaburzenia integracji sensorycznej
MERW Orłowski Krzysztof 1981 stan po pęknięciu tetniaka lewej tętnicy mózgu
MESSI Stępień  Dawid 2000 cukrzyca typu I
MGORZYNSKI Górzyński Maciej 2009 autyzm dziecięcy
MIARKA Miarowska Agnieszka 1973 stan po zapaleniu rdzenia kręgowego w odcinku szyjnym i piersiowym
MICHAŁ Polański Michał 1993 stwardnienie rozsiane
MICHAŁEK Bodetko Michał 2005 zespół Downa, wada serca, upośledzenie słuchu
MICHMAD Madej Michał 2005 dziecko z ryzyka okołoporodowego: niedotlenienie, obrzęk mózgu, zaburzenia rozwojowe pod postacią Zespołu Aspergera
MICHRYB Rybacki Michał 1982 stan po wypadku komunikacyjnym, uraz klatki piersiowej, zmiażdżenie kończyny dolnej lewej
MIDZIK Midzio Marcin 1974 osteosarkoma kości ramiennej lewej
MIECIO Słomski Mieczysław 2007 encefalopatia i zaburzenia ulkładu metabolicznego
MIEDNICA Sudziński Andrzej 1947 zmiany zwyrodnieniowe i wytwórcze w kościach stawu biodrowego
MIGOTKA Bagińska Daria 2009 zespół Downa i niedosłuch obustronny
MIKI Olszewski  Mikołaj 2006 wada serca w postaci podzastawkowego zwężenia aorty
MIKOŁAJ Lewandowski Mikołaj 1997 wczesnoniemowlęca encefalopatia mioceniczna, dziecięce porażenie mózgowe
MIKRUŚ Karbasz Michał 2003 autyzm wczesnodziecięcy
MILAN Możejko Mirosław 1995 cukrzyca typu I
MILCARZ Milcarz Oliver 2012 urodzenie bez kończyny górnej lewej poniżej stawu łokciowego
MILENA Ratajczak Milena 2012 Zespół Downa, opóźniony rozwój psychoruchowy
MILKA Milewska Kinga 2007 dziecięce porażenie mózgowe z czterokończynowym niedowładem spastycznym
MILUSIŃSCY Radota Dorota   Krzysztof 2010 wcześniactwo, wylew dokomorowy III stopnia, dysplazja bliżnięta
MIŁOSZ Makara Miłosz 2004 autyzm z zaburzeniami rozwoju psychomotorycznego
MIŁOŚĆ Jadach Laura 2009 dystrofia mięśniowa
MIMI Adamiak Wojciech 1995 dziecięce porażenie mózgowe z czterokończynowym niedowładem spastycznym
MINIOR Rak  Michał 2005 dziecięce porażenie mózgowe, wiotkość mięśni tułowia
MIODEK Łazaj Agnieszka 1979 genetyczna choroba Reckling-Hausena glejak nerwu wzrokowego oka lewego
MIRECZKA Janeczek Mirosława 2001 opóźniony rozwój psychomotoryczny, zaburzenia maetaboliczne
MIREK Jeznach Mirosław 1976 utrata obu rąk
MIRT Mirtyński Grzegorz 1989 głęboki niedosłuch odbiorczy
MISIEJUK Misiejuk Agnieszka 2011 zespół Downa
MISIEK Sroga Jan 1986 padaczka lekooporna
MITUŁKA Mituła  Tomasz 2011 zespół Downa
MIZIA Miłek Bartosz 2008 niedobór wzrostu
MOLBEK Kolbek Maciej 1965 stan po ciężkim uszkodzeniu kręgosłupa, utraty władzy w nogach
MOLI Modzelewska Oliwia 2000 dziecięce porażenie mózgowe z czterokończynowym niedowładem spastycznym
MONA LISA Liszkowska Monika 1986 stwardnienie rozsiane
MONIKA Zielińska Monika 1993 wcześniactwo, retinopatia, niedosłuch
MONTANA Zwiernik Kinga 2001 stan po operacji przepukliny oponowo-rdzeniowej
MONWIK Grądalska Monika 1976 stan po poważnych zabiegach chirurgicznych jelit 9 zabiegów
MOSIU Mosiewicz Marcin 2010 poparzenie ręki oraz obu kończyn dolnych w wyniku porażenia prądem
MOTOCYKL Lewańczyk Krystian 1998 dziecięce porażenie mózgowe pod postacią kurczowego porażenia obustronnego, wada rozwojowa OUN
MOTYLEK Józefik Małgorzata 2002 autyzm wczesnodziecięcy
MROŻEK Mrożek Jakub 2001 zespół Downa
MRÓWKA Rączka Patryk 2002 dziecięce porażenie mózgowe z czterokończynowym niedowładem spastycznym
MRÓZ Mróz Katarzyna 1977 białaczka, stan po przeszczepie szpiku
MRUSIA Suckiel Danuta 1957 stwardnienie rozsiane
MUCHA Mucha Helena 1966 stan po zabiegu amputacji kończyny dolnej lewej
MUCHOMOREK Marczewski Wojciech 2010 wodoglowie, zaburzenia ośrodkowej koordynacji ruchowej
MUMINKI Radeccy Mateusz i Bartłomiej 1998 autyzm wczesnodziecięcy
MURZYNEK Stępień  Adrian 2000 dziecięce porażenie mózgowe z niedosłuchem obustronnym
MUSZELKA Ptak Paulina 1996 zespół móżdżkowy o niejasnej etiologii liczne komplikacje
MUZYKANT Kotwica Jakub 2002 dziecięce porażenie mózgowe z czterokończynowym niedowładem spastycznym
MYSZAMELA Adamczak Amelia 2008 zespoł williamsa - choroba genetyczna, dysmorfia twarzy, wada systemu sercowo-naczyniowego
MYSZKA Spisacka Julia 2006 zespół Downa
NACHMIAS Kurzydło Oskar 1995 cukrzyca typu I
NADIA Sikora Martyna 2006 dziecięce porażenie mózgowe z czterokończynowym niedowładem spastycznym
NADZIEJA Puślecki Adam 1987 powypadkowy uraz wielonarządowy z uszkodzeniem mózgu i niedotleniem
NARCYZA Wojewoda Anna 2007 niedosłuch czuciowo-nerwowy obustronny stan po operacyjnym założeniu implantu ślimakowego
NARNIA Kardysz Mariusz 1995 dziecięce porażenie mózgowe z czterokończynowym niedowładem spastycznym
NATALIA Brania Natalia 2000 cukrzyca typu I
NATAN Dyjak Natan 2008 stan po operacji zamknięcia przepukliny oponowo-rdzeniowej
NELA Różycka Kornelia 2005 stan po zabiegach operacyjnych przepukliny oponowo-rdzeniowej i wodogłowia
NERKA Stemplewski Bartłomiej 1982 niewydolność nerek na podłożu zapalenia śródmiążąszowego
NIBIRU Osiak  Piotr 1990 stan po kraniektomii czołowo-skroniowo-ciemieniowej lewostronnej z odbarczeniem kostno-twardówkowym i ewakuacją krwiaka śródmózgowego w lewj okolicy skroniowo - ciemieniowej, padaczka objawowa, afazja czuciowo-ruchowa dużego stopnia, niedowład połowiczny prawostronny
NIEBIESKA Ptak Roksana 2001 niedowład kończyn górnych i dolnych, opóźniony rozwój psychomotoryczny
NIEDBAJŁO Niedbajło  Anna 2012 zespół Downa
NIEDŹWIECKA Niedźwiecka Maja 2011 niska masa urodzeniowa ciała, przepuklina oponowo-rdzeniowa
NIEPOKONANA Wiśniowska Maria 1952 stan po operacji9 zaklipsowania tętniaka prawej tętnicy mózgu
NIESPODZIANKA Piotrowska Iga 2010 zespół Downa
NIEWIASTA Kaługa Aleksandra 1997 choroba Stargardta - stałe pogarszanie się ostrości wzroku choroba genetyczna
NIEZAPOMINAJKA Krysińska Michalina 2004 przepuklina oponowo-rdzeniowa, wrodzone wodogłowie wewnętrzne
NIKA Dyl Dominika 2001 zespół EEC, urodzona z jedną nerką, wadą serca (dwie dziury), wadą wzroku i ubytkiem paluszków dłoni i stóp
NIKITA Michalak Bartłomiej 2004 cukrzyca typu I
NIKO Hrab Nikola 2004 wodogłowie wewnętrzne wrodzone, dziecięce porażenie mózgowe
NIKODEM Szymański Nikodem 2006 zaburzenia psychoruchowe o charakterze autystycznym
NIKOLA Keller Nikola 2001 zespół Downa, padaczka objawowa
NINKA Gawenda Nina 2008 niedrożność dróg żółciowych, wtórna marskość wątroby
NIUNIA Pobiegło Wiktoria 2004 padaczka lekooporna, opóxnienie rozwoju psychruchowego
NIWRES Serwin Patryk 2002 zespół Downa
NORBERT Rosa Norbert 2000 autyzm dziecięcy
NORBI Kułakowski Norbert 1970 guz mózgu, niedowład lewostronny, padaczka objawowa
NORIKUM Leciej Piotr 2008 stan po zapaleniu mózgu i opon rdzeniowo-mózgowych, wodogłowie pozapalne
NORKOWA Piechota Kinga 2002 rdzeniowy zanik mięśni, zniekształcenie klatki piersiowej
NOWA RĘKA Kędzior  Radosław 1983 stan po amputacji kończyny górnej lewej
NOWODWORSKA Danielska Iwona 1974 zaawansowane zmiany zwyrodnieniowe obu stóp, spowodowane najprawdopodobniej schorzeniem genetycznym
NUTKA Laszuk Przemysław 2007 wodogłowie, stan po operacji przepukliny oponowo-rdzeniowej
OBŁOCZEK Koniuch Dorota 1979 reumatoidalne zapalenie stawów wszczepione endoprotezy obu stawów biodrowych
OFELIA Wojciechowska Agnieszka 1972 guz torbielowaty mózgu, niedowład połowiczy prawostronny, uszkodzenie prawego nerwu okołoruchowego 
OKASAN Marczewska Dorota 1964 rak mózgu, niedowład połowiczy prawostronny, padaczka, afazja czuciowo-ruchowa, anemia wtórna, atonia pęcherza moczowego
OKO Dębska Zofia 1938 zaćma i jaskra oka lewego, uraz oka prawego, nadciśnienie tętnicze, wrzody żołądka i dwunastnicy, marskość lewej nerki, cukrzyca stopnia II
OKRUSZEK Raczkowska Bianka 2010 zespół Nijmegen (małogłowie, dysmorfia twarzy), brak lewej nerki, dysplazja bioder
OKSANA Tayirowa Oksana 1980 białaczka
OKTAWIA Łukasik Patrycja 2003 zespół downa, niedoczynność tarczycy, wada serca, opóźniony rozwój umysłowy
OLAF Rożek Tomasz białaczka
OLEŃKA Dymerska Aleksandra 1991 stwardnienie rozsiane
OLGA Zakrzewska Małgorzata 1998 zespół Downa
OLGIERD Modrzejewski Olgierd 2010 całościowe zaburzenia rozojowe ze spektrum autyzmu, opóźniony rozwój psychoruchowy, mowy i poznawczy, obniżone napięcie mięśniowe, wada postawy
OLIWER Kaczmarek  Oliwer 2004 stan po operacji krwiaka śródmózgowego, niedowład połowiczy prawostronny, afazja motoryczna
OLIWIA Kret Oliwia 2003 postępujący zanik mózgu w wyniku zatrzymania krążenia po zachłyśnięciu się pokarmem następstwa: obrzęk mózgu, krwawienie śródmózgowe, zanik tkanki mózgowej, wodogłowie wewnetrzne, wodniaki podtwardówkowe
OLSZYNKA Pietruszewski Maciej 1976 ostra białaczka limfoblastyczna
OLUTEK Burnat Aleksandra 2010 dziecięce porażenie mózgowe, padaczka
OMILANOWSKI Omilanowski Marcin 1981 stwardnienie rozsiane
OPOLANKA Borczyk Natalia 1998 wrodzona obustronna zaćma obustronny niedosłuch odbiorczy
OPRYSIU Oprysk Mikołaj 2006 zespół downa niedoczynność tarczycy, wada serca, dysfunkcja dróg moczowych, opóźniony rozwój umysłowy w stopniu umiarkowanym
ORCHIDEA Pydyn Piotr 1973 nowotwór złośliwy  przerzuty
ORZESZEK Kaźmierczak Filip 2009 autyzm dziecięcy, stan zapalny przewodu pokarmowego, niedoczynność enzymów trawiennych
OSIŁEK Szkudlarczyk Mateusz 2005 zespół Lennoxa-Gastauta, padaczka lekooporna
OSKAR Dziekan Oskar 2000 encefalopatia niedotlenieniowo-niedokrwienna, polineuropatia
OSTAPIUK Ostapiuk Marcin 2009 zespół Downa
OWIECZKA Tryba  Weronika 2008 atopowe zapalenie skóry o ciężkim przebiegu
OZI Staromiejski Oskar 2007 autyzm wczesnodziecięcy
PACHOŁEK Pachołek Mateusz 2001 całościowe zaburzenie rozwojowe wynikające z uszkodzenia ośrodkowego układu nerwowego
PAJĄCZEK Tomaszewicz Oskar 1998 zespół Downa
PAJOR Pajor Marcelina 2002 torbiel lewej półkuli mózgu, dziecięce porażenie mózgowe, padaczka
PAKUS Strasz Joanna 1980 uraz wielonarządowy w wyniku wypadku komunikacyjnego: czaszkowo-mózgowy, twarzoczaszki, kręgosłupa odcinka szyjnego, złamanie kości łokciowej lewej
PALEWICZ Palewicz Stanisław 1941 niedowład połowiczy prawostronny w wyniku udaru mózgu, padaczka
PALMIRA Szafraniec Palmira 1967 stwardnienie rozsiane
PALUS Palus Jakub 2008 globalne obniżone napiecie mięśniowe, zez, oczopląs
PANDUSIA Madziała Natalia 2005 stan po operacji przepukliny oponowo-rdzeniowej okolicy lędźwiowej kręgosłupa założenie zastawki komorowo-otrzewnej z powodu wrodzonego wodogłowia
PANEK Panek Zuzanna 2007 zespół Downa
PAPROTKA Giżewski Adam 2007 zaburzenia w zakresie integracji sensorycznej
PAPUŻKA Włoszczyński Miłosz 2013 artrogrypoza, liczne deformacje układu kostengo dotyczącekończyn górnych i dolnych, micrognacja, atrofia obojczyków zaburzenia w napięciu mięśniowym oraz w odruchach ssania i połykania
PAREX Rogacki Dariusz 1971 porażenie prądem, obrażenia spastycznego niedowładu czterokończynowego
PARI Parus Paweł 1976 uraz kręgosłupa na skutek wypadku
PASEK Pasek Piotr 2003 zespół Downa
PASIKONIK Pasikowski Krzysztof 1987 powypadkowe uszkodzenia rdzenia kręgowego
PASSAT Jankowska Marta 1997 dziecięce porażenie mózgowe, pęcherz neurogenny, łojotkowe zapalenie skóry, opóźniony rozwój umysłowy w stopniu umiarkowanym
PASZCZAK Paszkiewicz Magdalena 1964 uraz skrętny stawu kolanowego lewego
PATI Wysowska Patrycja 2001 rozległy naczyniak podniebienia i gardła
PATISONA Krumin Patrycja 2003 obustronny niedosłuch zmysłowo-nerwowy
PATRYCJA Strymer Patrycja 2006 zespół Downa
PATRYSIEK Korynek Patryk 2007 zespół Downa
PATUL Patulski Krzysztof 1991 białaczka
PAULINKA Walczak Paulina 2000 głuchota obustronna
PAWCIO Grzegorczyk Paweł 1970 złamanie szyjnego odcinka kręgosłupa z porażeniem czterokończynowym
PAWLUSEK Pawlus Lena 2011 zespół Downa
PAZDAŃSKA Malwina Woźny 2010 Zespół Pierre-Robin - rozszczep podniebienia, mała rzuchwa, opóźniony rozwój mowy czynnej
PCHEŁKA Kowalska  Hanna 2006 arthrogrypoza
PECIULA Mosak Ewa 1997 cukrzyca typu I
PELCIA Marczuk Agnieszka 1984 powypadkowy uraz wielonarządowy
PENTATONIKA Sornat Aleksandra 2008 wcześniactwo, dziecięce porażenie mózgowe pod postacią obustronnego niedowładu spastycznego, padaczka
PEREŁKA Pawłowska Angelika 1997 dziecięce porażenie mózgowe z czterokończynowym niedowładem spastycznym
PETRICZ Tokarz Piotr 2008 wcześniactwo, stan po cholestatycznym zapaleniu wątroby, wodogłowie pokrwotoczne, posocznica
PIASTOW Rogala Natalia 2001 obustronna głuchota czuciowo-nerwowa
PIECHUR Bieleszuk Kacper 1996 zespół wad wrodzonych, w tym trisomia 12p
PIEKARZYK Maciukiewicz Stanisław 2012 wrodzona wada centralnego układu nerwowego, padaczka lekooporna, niedowład spastyczny prawostronny, głębokie opóźnienie rozwoju psychicznego
PIENIAK Pieniak Jan 2006 zespół Downa
PIEPRZYK Pieprzyk Anna 2011 opóźniony rozwój psychoruchowy i rozwój mowy
PIERŚCIEŃ Dębek Gabriela 1997 pourazowe braki uzębienia, szparowatość w łuku dolnym, wada zgryzu, cofnięcie żuchwy
PIERZCHALKI Pierzchała Ewa 1957 rak jajnika stan po chemioterapii
PIESZCZOSZEK Świątek Kacper 2006 stan po operacji przepukliny pachwinowej, padaczka, zespół Westa - niedotlenienie mózgu
PIETKA Kwaśnik  Piotr 1994 zespół Downa, niedoczynność tarczycy
PIETRUCH Pietrukiewicz Kamil 1986 białaczka limfoblastyczna
PIETRUSZKA Churas Piotr 2001 naczyniak w obrębie twarzy, gardła, podniebienia i języka stan po zabiegu usunięcia naczyniaka
PIETRZAK Pietrzak Filip 2009 stan po operacji zarośnięcia dróg żółciowych, żylaki przełyki, marskość wątroby
PIGWA Kacprzak Kacper 2012 zaburzenia ośrodkowej koordynacji nerwowej, opóźniony rozwój psychoruchowy, wada słuchu dużego stopnia
PIKSI Salamonowicz Natalia 2000 zespół Downa, stan po operacji wrodzonej wady serca
PILCH Pilch Paweł 2011 choroba układu metabolicznego, zaburzenia przemiany amoinokwasów rozgałęzionych i kwasów tłuszczowych
PILOCIK Bednarowicz Mateusz 2006 autyzm dziecięcy
PIŁKARZ Gralicki Jakub 2002 niedoczynność tarczycy, silne bóle głowy
PIMPUŚ Glinka  Piotr 1996 stwardnienie rozsiane
PINGWINEK Czapski Kacper 2007 zespół Downa
PIO Międlar Gracjan 2007 niedotlenienie okołoporodowe, niewydolność oddechowa alrgia na gluten
PIOTMAR Marczak  Piotr 1969 dziecięce porażenie mózgowe z czterokończynowym niedowładem spastycznym
PIOTRULA Wolniak Piotr 1983 uszkodzenie kręgosłupa odcinka TH -11
PIOTRUŚ Goleń Piotr 1991 dziecięce porażenie mózgowe z czterokończynowym niedowładem spastycznym
PIRÓŻYNKA Piróg Alicja 1990 zespół Pradera-Willego (choroba genetyczna)
PIRWONIA Grzywacz Iwona 1980 stwardnienie rozsiane
PITAGORAS Teodorowski Filip 2000 autyzm dziecięcy
PITERA Szmidt Piotr 1966 uraz wielonarządowy, pęknięcie śledziony, złamanie kręgosłupa
PLASTUŚ Pawłowska Ilona 1983 rdzeniowy zanik mięśni, skolioza kręgosłupa
PLEJADKA Gawłowicz Alicja 2008 choroba trzewna, somatotropinowa niedoczynność przysadki mózgowej - niedobór wzrostu
PLIMPLUM Mędrek Przemysław 1977 skręcenie lewego stau biodrowego, naderwanie pachwiny lewej
PLUSZAK Janik Marcin 1997 dziecięce porażenie mózgowe, rekinopatia wcześniacza
PŁACHTA Płachta Jakub 2011 zespół Giorgio - wada serca, wiotkość przepony, nadciśnienie płucne
PŁETWA Kochański Patryk 2001 dziecięce porażenie mózgowe z czterokończynowym niedowładem spastycznym
PŁONKA Płonka Krzysztof 1968 uraz czaszkowo-mózgowy, niedowałd połowiczny prawostronny, padaczka pourazopwa
PŁYWAK Hrehorowicz Igor 2002 obustronna aplazja strzałki, stopa lewa jednopromieniowa, stopa prawa czteropromieniowa
POCIĄG Małańczak Damian 1985 upośledzenie umysłowe w stopniu znacznym
PODKÓWKA Dragunowicz Oliwia i Wiktoria 2009 wcześniactwo z licznymi powikłaniami, wodogłowie pokrwotoczne, stan po zabiegach kardio- i neurochirurgicznych
PODSIADŁY Biały  Wojciech 2011 poparzenia około 30% powierzchni ciała
POETKA Latus Lilla 1960 postępujący niedowład kończyn dolnych stan po zabiegu guza kanału kręgowego
POGODNY Dominiak Paweł 1992 cukrzyca typu I
POLA Krzywińska Pola 2007 cechy dysformiczne twarz, dysplazja bioder zaburzenia układu immunologiocznego
POMARAŃCZA Kaczyńska Adrianna 1997 dziecięce porażenie mózgowe z czterokończynowym niedowładem spastycznym
POMIDOR Nowacka Agata 2011 wcześniactwo z licznymi powikłaniami
POMIMO Murawski Jakub 1995 stwardnienie rozsiane
POMPA Francug Maciej 1996 cukrzyca typu I
PORĘBSKA Porębska Barbara 1967 stwardnienie rozsiane
PORTAS Portasiński Adam 1994 zespół Downa
POWSZEK Powszek Marcin 1986 stan po ciężkim wypadku komunikacyjnym, uraz wielonarządowy
POZIOMKA Teper Hanna 2004 zespół Downa
POŻAR Froń Jerzy 2008 stan po głębokich oparzeniach ciała 2. i 3. stopnia w okolicy ciemienia czołowego
PRACUŚ Zielińska Agnieszka 1984 przewlekłe schorzenia narządu ruchu, poruszanie się za pomocą wózka inwalidzkiego
PRADEREK Uśniacki Szymon 2010 zespół Pradera-Willego (choroba genetyczna)
PRALINEK Michalski Wojciech 2011 stan po operacyjnej niederożności przewody pokarmowego
PREJSIK Prejs Oskar 2005 naczyniak tętniczo-żylny, dziecięce porażenie mózgowe
PREZES Marciniszyn Tomasz 2010 opóźnienie rozwoju psychoruchowego, stopy koślawe
PRIMUS Wójcik Justyna 1983 powypadkowe uszkodzenie kręgosłupa, niedowład kończyn dolnych
PRINCESSA Waśko Hanna 2009 zespół Downa
PROCA Szymkowiak Jakub 2003 zespół Downa, padaczka lekooporna
PROMETEUSZ Materkowski Tymoteusz 2013 zaćma wrodzona obu oczu, stan po kilku operacjach
PROMYCZEK Małczak Jakub 2003 dziecięce porażenie mózgowe z czterokończynowym niedowładem spastycznym
PRUS Prus Sebastian 1950 zespół Downa
PRYMULKA Kaźmierczak Maja 2013 skrajna niewydolność nerek na podłożu hipoplazji obustronnej nerek
PRZEMEK Bielak Przemysław 1985 stan po wypadku - uszkodzenie rdzenia kręgowego, porażenie kończyn
PRZEMO Parczyński Przemysław 1982 porażenie czterokończynowe spastyczne po przebytej neuroinfekcji (zapalenie mózgu)
PRZYBYŁOWSKA Przybyłowska Aleksandra 1999 wada wrodzona centralnego układu nerwowego, przepuklina oponowo-rdzeniowa
PRZYSTAWA Przystawa Aleksander 1943 nowotwór złośliwy gardła dolnego
PRZYTULANKA Jeziorowska Anna 2011 zespół Downa
PSOTA Grzymała Edward 1944 udar mózgu, niedowład połowiczy prawostronny
PSZCZÓŁKA Tokarz Natalia 1983 powypadkowe złamanie kręgosłupa
PTASZEK Nowak Liwia 2008 rozszczep wargi i podniebienia twardego, naczyniak jamisty na nosie
PTYSIU Gorczyński Piotr 2008 wcześniactwo z licznymi powikłaniami
PUBEK Ćwirko-Godycka Magdalena 1997 wodogłowie wewnętrzne, głęboki niedosłuch czuciowo-nerwowy
PUBLICEWICZ Publicewicz Czesław 1956 stwardnienie rozsiane
PUCHATEK Seregiet Jakub 2001 autyzm wczesnodziecięcy
PUFI Wesińska Klaudia 1999 cukrzyca typu I
PULU Ulman Tomasz 1982 uraz wielonarządowy powypadkowy
PUMECZKA Grygorowicz Emilia 2005 wrodzony przerost kory nadnerczy
PUPILEK Jakubowski Michał 2007 dziecięce porażenie mózgowe z czterokończynowym niedowładem spastycznym
PURSKA Purska Elżbieta 1942 ziarnica złośliwa typu NS II
PUSIO Zamęcki Patryk 1989 porażenie spastyczne czterokończynowe
PUSTELNIK Pustelnik Natalia 2007 dysplazja korowa prawej półkuli mózgu, padaczka lekooporna
PUSZEK Pusz Julia 2002 zespół Downa
PUZLE Klimek Kamil 2004 stan po operacji rozszczepu podniebienia
PYRYTKA Pyryt Elżbieta 1960 stwardnienie rozsiane
RABARBAR Matkowska Izabela 2003 wada genetyczna - trisomia 12p, opóźnienie rozwoju psychoruchowego w stopniu umiarkowanym niedoczynność tarczycy 
RABAT Figiel Henryk 1961 stan po udarze mózgu, niedowład połowiczy lewostronny
RACZEK Rakowski Marcin 1998 dziecięce porażenie mózgowe z czterokończynowym niedowładem spastycznym
RADEK Brocki Radosław 2003 dziecięce porażenie mózgowe z czterokończynowym niedowładem spastycznym
RADOSNA Radziszewska Marta 1987 dziecięce porażenie mózgowe z czterokończynowym niedowładem spastycznym
RADOSZEK Danielczuk Radosław 1992 dystrofia mięśniowa typu Duchenne'a
RADOŚĆ ŻYCIA Maciejewska Anna 1969 stwardnienie rozsiane
RAFAŁ Jeziorny Rafał 1979 powypadkowy uraz wielonarządowy, złamanie kręgosłupa
RAFIKI Wolski Rafał 1196 autyzm atypowy, padaczka ogniskowa lekooporna
RAFLES Leśniak Rafał 1979 zespół Downa
RAMZES Kisman Czesław 1956 stan po udarze niedokrwiennym prawej półkuli móżdżku, nadciśnienie tętnicze, napadowe migotanie przedsionków
RASTAFA Spólnik Jakub 1993 dystrofia mięśniowa typu Duchenne'a
RATAJ Królikowska Martyna 2004 stan po operacji naczyniaka na twarzy
RATOWNIK Pertyński Jan 1958 stan po pęknięciu tętniaka, niedowład połowiczy lewostronny
RAWA Rawa Paweł 1964 wieloogniskowa neuropatia ruchowa
REDUTA Sówka Jadwiga 1956 sporadyczny zespół móżdżkowy
REKSIO Wesołowski Adam 2006 zaburzenia rozwoju o charakterze autystycznym
RELÓWKA Rel  Małgorzata 1965 toczeń rumieniowaty układowy, zespół antyfosfolipidowy wtórny, zwyrodnienie kręgosłupa, stan po amputacji uda lewego
REMIGIUSZ Brodny Krystian 1990 dziecięce porażenie mózgowe z czterokończynowym niedowładem spastycznym
RENATA Musiał Renata 1977 białaczka szpikowa, padaczka lekooporna
RENJAR Jarosz Renata 1964 stan po amputacji prawej kończyny górnej (na skutek wielopoziomowego zmiażdżenia przedramienia prawego)
RINO Choma Kacper 2010 zespół Downa
RITA Krawczyk Wiktoria 2007 wcześniacze powikłania poporodowe, niedotlenienie, wylew dokomorowy
ROBOCIK Boniecki Krzysztof 2002 nawracająca infekcja górnych i dolnych dróg oddechowych
RODZEŃSTWO Maciak Patrycja Damian 1995              2000 rdzeniowy zanik mięśni
RODZYNEK Pasternak Wiktoria 2009 naczyniak krwionośnego oczodołu lewego
ROKSI Pindral Julia 2001 przewlekła choroba nerek, nawracająca infekcja dróg moczowych
ROLF Jakubiak Kacper 2006 zespół Downa
ROMSON Markiewicz Roman 1957 stwardnienie boczne zanikowe
ROMULUS Krzyszycha Roman 1959 miażdżyca zarostowa kończyn, stan po amputacji obu nóg na wysokości uda
ROSSELA Szot Patrycja 1974 padaczka ogniskowa, encefalopatia
ROSZPONKA Gagucka Wiktoria 2010 przepuklina pachwinowa, stan po zabiegu
ROXANA Kornecka Roksana 1995 dziecięce porażenie mózgowe z czterokończynowym niedowładem spastycznym
ROZALA Pelczarska Halina 1959 paraplegia po przebytym zapaleniu poprzecznym rdzenia kręgowego
RÓŻYCZKA Mikołajczak Daria 1999 końskoszpotawość stopy lewej, stan po nieudanym zabiegu
RUBIN Kowalik Weronika 1999 niedowład wiotki kończyn dolnych
RUDA Rudnicka  Ewa 1987 naczyniak i tłuszczak o charakterze rozległym obejmujący klatkę piersiową od łopatek do talerza  kości biodrowej
RUDNA Rudny Weronika 2002 dziecięce porażenie mózgowe z czterokończynowym niedowładem spastycznym
RUSOŁ Rusoł Magdalena 1975 stwardniające zapalenie mózgu, kurczowe porażenie czterokończynowe
RYBKA Gralak Wanda 2004 dziecięce porażenie mózgowe z czterokończynowym niedowładem spastycznym
RYGIEL Rygiel Lucyna 1980 guz komory czwartej mózgu o charakterze gwiaździaka, pooperacyjny zespół móżdżkowy
RYSZARD Sudak Ryszard 1964 stwardnienie rozsiane, niedowład kończyn dolnych
RYSZDYN Dynak Ryszard 1964 zespół Arnolda-Chiari, cukrzyca insulinozależna
RYŚNAWRAT Nawrat Ryszard 2012 zespół Downa
RZEPKA Rzepka Jakub 2002 przewlekłe wysiękowe, zarostowe zapalenie obu uszu środkowych
SABCIA Lewandowska  Henryka 1949 stan po amputacji obu kończyn dolnych na wysokości uda (krytyczne niedokrwienie kończyn dolnych w następstwie miażdżycy tętnic)
SABINIUSZ Bąk Jan 1950 stan po operacji krwiaka śródmózgowego lewej półkuli mózgu, nadciśnienie tętnicze, cukrzyca
SABINKA Stec Sabina  1955 stwardnienie rozsiane
SACIUK Saciuk Lidia 2010 choroba genetyczna (brak chromosomu 22) - opóźniony rozwój psychoruchowy i mowy, dysfunkcje narządu ruchu
SAMOCHODZIK Mucha Oskar 2005 cukrzyca typu I
SAMOCKA Samocka Agata 1976 chłoniak ziarniczy złośliwy
SANECZKARZ Kieler Łukasz 1982 uraz kręgosłupa, uszkodzenie rdzenia kręgowego
SARA Cieślak Sara 2009 stan po założeniu zastawki komorowo otrzewnowej z powodu wodogłowia pokrwotocznego
SARENKA Sarniak Jan 2011 zespół Downa
SASANKA Olszowa Agata 2002 małogłowie, padaczka
SAWANNA Sawicka  Anna 1972 pęcherzyca paraneoplastyczna, powikłanie po leczeniu czerniaka
SEBA Kaczmarek  Sebastian 1993 dziecięce porażenie mózgowe z czterokończynowym niedowładem spastycznym
SEBASTIAN Szostek Sebastian 1997 zanik mięśni
SECKEL Magnowskie Edyta       Agata 1977              1990 zespół Seckela (obie)
SELASZUK Selaszuk Urszula 1984 stwardnienie rozsiane
SELECT Morawiec Dawid 2010 zespół Downa
SELMER Selmer Andrzej 1959 stwardnienie rozsiane
SENDYKA Sendyka Adrianna 2002 rdzeniowy zanik mięśni
SESKOWICZ Seskowicz Olaf 2008 opóźnienie etapów rozwojowych, zaburzenie funkcji motorycznych
SEWERYN JADWIGA Korolczuk Mateusz Weronika 1994             1994 dziecięce porażenie mózgowe z czterokończynowym niedowładem spastycznym
SIBIELAK Sibielak Szymon 1996 guz robaka móżdżku i komory czwartej - wodogłowie wewnętrzne
SIDOROWICZ Sidorowicz Bartłomiej 2005 stan po operacji wrodzonej wady serca oraz wady układu jelitowego
SIEJKA Sieja Aleksandra 2008 ubytki w przegrodzie międzyprzedsionkowej serca
SIENIK Malak Dariusz 1996 dziecięce porażenie mózgowe z czterokończynowym niedowładem spastycznym
SIKLIS Siklis Wiktor 2008 autyzm wczesnodziecięcy, stopy płasko-koślawe
SIKORKA Sikora Janusz 1951 stan po amputacji kończyny dolnej lewej
SIMBA Najmrodzki Michał 1996 dziecięce porażenie mózgowe z czterokończynowym niedowładem spastycznym
SIOSTRY Świder Paulina Katarzyna 1997 dziecięce porażenie mózgowe z czterokończynowym niedowładem spastycznym
SIWEK Tokarski Bogdan 1985 skrajna niewydolność nerek IV stopnia, zespół nerczycowy, stan po leczeniu chirurgicznym z powodu nerwiakowłókniaka aortalnego, nadciśnienie tętnicze oporne na farmakologię
SKAFANDER Plewa Katarzyna 1988 stwardnienie rozsiane
SKALAR Leoniec Małgorzata 1979 uraz wielonarządowy w wyniku wypadku komunikacyjnego, porażenie kończyn dolnych w następstwie uszkodzenia kręgosłupa odcinka Th 12 - L1
SKARBECZEK Małycha Aneta 1991 choroba genetyczna cytopatia mitochondrialna, zespół MELAS
SKĄPSCY Skąpscy Tomasz Szymon 1990              1995     zespół Laurence-Moon-Biedla, postępujący proces zanikuy wzroku (obaj)
SKIBUŚ Skiba Sebastian 2004 przepuklina oponowo-rdzeniowa, wodogłowie, p;orażenie wiotkie kończyn dolnych
SKOBEL Skobliński Krzysztof 1979 powypadkowe złam,anie kregosłupa
SKOWRONEK Skowroński Przemysław 1985 dziecięce porażenie mózgowe z czterokończynowym niedowładem spastycznym
SKRZAT Jankowska Julia 2001 zespół Williamsa
SKRZEKU Skrzek Jakub 1990 cukrzyca typu I
SKRZYP Skrzypczak Krzysztof 1989 uraz kręgosłupa, złamanie trzonu kręgu C-6
SKRZYPACZ Skrzypacz Mateusz 2009 stan po zabiegu operacyjnym z powodu wrodzonej zaćmy obu oczu
SŁAWEK Wilczyński Sławomir 1979 obrażenia powypadkowe - amputacja obu kończyn dolnych
SŁODZINKA Miller Jakub 2004 dziecięce porażenie mózgowe 
SŁONECZKO Madej Katarzyna 2003 wrodzony opóźniony rozwój psychoruchowy, hipoplazja ciała modzelowatego
SŁONIK Kwaśnik  Karolina 1993 dziecięce porażenie mózgowe, padaczka
SŁOWICZEK Słowiński Filip 2005 stan po zakażeniu bakterią klebsiella -  wstrząs septyczny w przebiegu sepsy
SMERF Kutela Barbara 1977 schyłkowa niewydolność nerek
SMIGOL Paź Dawid 2005 wcześniacze powikłania okołoporodowe, małogłowie, dziecięce porażenie mózgowe
SMOCZEK Foremny Krystian 2009 całościowe zaburzenia rozwojowe pod postacią Zespołu Aspergera
SMYK Wysocki Kacper 2004 dziecięce porażenie mózgowe z czterokończynowym niedowładem spastycznym
SOCJOLOG Juszczyk-Frelkiewicz Katarzyna 1985 cukrzyca typu I
SOKÓŁ Sokołowski Konrad 2000 zespół Downa
SOLANGE Woźny  Alan 2010 dysplazja metatropiczna
SOŁOWIEJ Sołowiej Alicja 2002 powikłania wcześniacze
SOSENKA Sosnowska Anna 1993 wielonarządowy uraz czaszkowo-mózgowy
SÓWKA Sawińska Małgorzata 1983 stwardnienie rozsiane
SPIDER Jagodziński Wojciech 2000 wodogłowie wewnętrzne, przep[uklina oponowo-rdzeniowa okolicy lędźwiowej
SPINECZKA Podliska Paulina  1999 opóźniony rozwój psychomotoryczny, padaczka
SPRAWNOŚĆ Jędruszko Elwira 1979 stan po zabiegu przeszczepu szpiku kostnego zwyrodnienioe sznurów bocznych rdzenia kręgowego
SPROKET Jankowski Krzysztof 1970 niedowład lpołowiczny lewostronnystan po usunietym  krwiaku śródmózgowym, malformacja tętniczo-żylna, padaczka, przepuklina pachwinowa lewostronna
SREBERKO Polok Marek 2008 niedorozwój ciała madzelowatego, cechy dysformiczne twarzy
SROCZKA Sroka  Łukasz 1995 dziecięce porażenie mózgowe, padaczka ogniskowa
STANISZEWSKI Staniszewski Ksawery 2008 obniżone napięcie mięśniowe, wada postawy
STANKOŁ Kołacz Stanisław 1976 całkowity niedowład czterokończynowy w wyniku uszkodzenia kręgosłupa, przewlekła niewydolność oddechowa, zespół Willi-Prader
STARCZEWSKA Starczewska Zuzanna 2012 lewostronny niedosłuch zmysłowo-nerwowy w stopniu głebokim, obniżone napięcie mięśniowe w osi głowa - tułów
STAŚ Tereszczyn Maciej 1997 dziecięce porażenie mózgowe z czterokończynowym niedowładem spastycznym
STEC Stec Przemysław 1996 uraz powypadkowy, uszkodzenie nogi
STEFAN Stefański Sławomir 1982 lekooporna padaczka ogniskowa ZMIANY GUZOWATE W PRAWYM PŁACIE CZOŁOWYM
STEJSI Dudziak Stanisława 1974 stan po operacji kręgosłupa, dokuczliwe bóle kręgosłupa odcinka lędźwiowego
STĘPNIAK Stępniak Kinga 2009 rdzeniowy zanik mięśni typu Berginga-Hoffmana
STOKROTKA Kubiak Magdalena 2004 dziecięce porażenie mózgowe, upśledzenie umysłowe
STORCZYK Szefer Arkadiusz 1992 dziecięce porażenie mózgowe z czterokończynowym niedowładem spastycznym
STRAUBE Straube Kacper 2011 wcześniacze powikłania okołoporodowe, stan po zabiegu operacyjnym wady wzroku, iplantacja zastawki komorowo-otrzewnowej
STROJEK Strojek Julia 1997 zespół dysmorficzny, zaburzenia rozwojowe
STRZELEC Grabiński Rafał 1976 obrzęk mózgu, stłuczenie tkanki mózgowej, złamanie strzałki, uraz stawu wypadek komunikacyjny
STUDNIA Studnicka Marlena 1975 zanik korowy obu półkul móżdżku i robaka
STYCZEŃ Boniecka Joanna 1997 dysfunkcja wielonarządowa, opóźniony rozwój umysłowy, stan po operacji z powodu wrodzonej wady serca, wada wymowy
SUCHAŃSKI Suchański Sławomir 1972 stan po zabiegu neurochirurgicznym - usunięcia ostrego krwiaka podtwardówkowego
SUCHAREK Suchorowski Adrian 1998 zespół wad wrodzonych, małogłowie, wiotkość, nieprawidłowy układ kostny
SULI Sulima Michał 1985 powypadkowy uraz mózgu, niedowład spastyczny czterokończynowy
SULTAN Skiba Piotr 1978 Zespół Marfana, podwichnięcie soczewki oka prawego, stan po poważnym zabiegu kardiochirurgicznym
SUZI Dziudzik Zuzanna 2007 zespół Downa
SYKULSKA Sykulska Karolina 1977 pęcherz neurogenny, neuralagia postherpetyczna
SYLWESTER Strzech Robert 2006 stan po zatrzymaniu krążenia wskutek podtopienia, pastyczne porażenie czterokończynowe, padaczka
SYLWIA Kraśnicka Sylwia 1959 stwardnienie rozsiane
SYMIL Następniak Maksymilian 1998 dziecięce porażenie mózgowe z zaburzeniami
SYNEK Kubiak Daniel 1997 dziecięce porażenie mózgowe z czterokończynowym niedowładem spastycznym
SYPNIAK Sypień Piotr 1995 ostre poprzeczne zapalenie rdzenia kręgowego, niedowład kończym
SYRENKA Płucieniczak Patrycja 2006 dziecięce porażenie mózgowe z czterokończynowym niedowładem spastycznym
SZABLEWSKI Szablewski Wojciech 2013 powikłania okołoporodowe: zapalenie płuc, niewydolność oddechowa; choroba metaboliczna - zespół LCHAD - wrodzony zespół zaburzeń utlenowania kwasów tłuszczowych - nieuleczalna choroba prowadzaca do niedowracalnych zmian w centralnym układzie nerwowym
SZAFIR Kruszakin Karol 2006 autyzm, opóźnienie mowy typu afatycznego
SZAŁA Szała Michał 2006 dysformiczne cechy twarzoczaszki, stan po zabiegu rozszczepu podniebienia
SZANSA Ładniak Marta 1975 stwardnienie rozsiane
SZAROTKA Kołodziej Beata 2004 dziecięce porażenie mózgowe, wzmożone napięcie mięśniowe
SZARPAK Szarpak Maciej 2010 encefalopatia nieditlenieniowo-niedokrwienna, uszkodzenie CUN
SZASIA Szymańska Joanna 1993 zespół Downa, wada serca, upośledzenie słuchu
SZCZEPANEK Szczepanek Wojciech 2011 zespół Downa
SZCZEPEK Szczepkowski Zbigniew białaczka
SZCZĘŚLIWIEC Merta Ryszard 1985 uraz czaszkowo-mózgowy powypadkowy
SZEWCZYK Szewczyk Viktoria 2009 wrodzone skrzywienie boczne kręgosłupa, spowodowane wrodzoną wadą rozwojową kości, cechy dysmorficzne, obustronny niedosłuch czuciowo - nerwowy
SZKRAB Pastuszka Mateusz 2001 zespół Angelmana, padaczka
SZMARAGD Głowacka Oliwia 2002 aganezja ciała modzelowatego, zaburzenia napadowe
SZMITA Szmid Iwona 1980 chłoniak Hodgkina - postać pierwotnie oporna, stan po chemioterapii, wznowa po autoprzeszczepie szpiku
SZPRYNGIEL Szpryngiel Zbigniew 1950 poliradikuloneuropatia czuciowo-ruchowa, miastenia, cukrzyca typu II, nadciśnienie tętnicze
SZTABKA Sztaba Oliwia 1998 arthrogrypoza, stan po operacji wady wrodzonej stóp
SZTRAMSKA Sztramska Aneta 2009 encefalopatia, opóźniony rozwój psychoruchowy
SZUMAŁA Czapiewska Justyna 1976 stwardnienie rozsiane
SZUN Lebioda Kacper 2005 wielomiejscowa malformacja żylna głowy i szyi oraz gardła i jamy ustnej stan po zabiegu operacyjnym
SZYKAS Szykasiuk Grzegorz 1987 stan po amputacji kończyny lewej dolnej, liczne obrażenia
SZYMEK Zaleski Szymon 1999 cukrzyca typu I
SZYMON Kwiatkowski Maciej 1992 obustronny rozszczep podniebienia i wargi stan po zabiegu operacyjnym
SZYMWRÓB Wróbel Szymon 2010 wodogłowie i przepuklina oponowo-rdzeniowa
SZYSZECZKA Szyszło Mateusz 2007 zespół Aspengera, zaburzenia integracji sensorycznej
ŚLIWECZKA Śliwa Emilia 1987 dziecięce porażenie mózgowe, padaczka 
ŚMIESZEK Seiler Michał 1992 mózgowe porażenie dziecięce z niedowładem spastycznym czterokończynowym z przewagą strony lewej
ŚNIEŻYNKA Pelc Agata 2002 rdzeniowy zanik mięśni
ŚPIOSZEK Kaczmarek  Emilia 2010 zespół Downa, niedoczynność tarczycy
ŚWIAT ANDZI Kaczmarek  Angelika 2007 autyzm dziecięcy
ŚWIATEŁKO Przybylska Anna 2005 powikłania okołoporodowe, zespół Downa
ŚWIDEREK Świderska Kamila 1983 ostre zaburzenia odżywiania
ŚWIĘTOPEŁEK Olszowski Gerard 2001 wodogłowie wrodzone
TADEUSZ Czyż Tadeusz 1982 stan po amputacji kończyn dolnych: prawa - na poziomie podudzia, lewa - na poziomie uda (wypadek komunikacyjny)
TAJSON Rajchowski Bruno 2012 zamartwica pourodzeniowa, uszkodzenie OUN
TAKOPAN Pawlik Tadeusz 1962 stwardnienie rozsiane
TALIZMAN Wiktor Ewa 1963 stwardnienie rozsiane
TAMARYSZEK Piotrowski Łukasz 2001 zespół Millera-Diekera., wada rozwojowa OUN
TANCERZ Hryniów Tomasz 1986 uraz wielonarządowy czaszkowo-mózgowy
TATKO Wróbel Kazimierz 1944 upadek z wysokpości, uraz kręgosłupa, krwiak kanału kręgowego
TEDDY Matusik Mateusz 1992 cukrzyca typu I
TEKIELA Tekiela Kamil 2005 dziecięcy autyzm
TELATYŃSKI Telatyński Tadeusz 1966 stan po amutacji kończyny dolnej prawej
TELETUBIŚ Wójcik Jakub 2001 dziecięce porażenie mózgowe, padaczka
TEPEREK Teperek Piotr 1993 zanik mięśni
TERAPEUTKA Krupska Lucyna 1955 ostra zatorowość płucna, udar niedokrwienny mózgu, niedowład lewostronny, stan po alloplastyce lewego stawu biodrowego
TERESA Mielnik Teresa 1951 zwyrodnienie stawów biodrowych, kolanowych, kręgosłupa
TĘCZA Kopek Agata 1976 stwardnienie rozsiane
TINA Cierniak Monika 1989 guz mózgu
TKACZYK Tkaczyk Gaja 2008 zespół Downa
TŁUMACZ Królikowska Sylwia 1970 neurofibromatoza typu 2, padaczka, porażenie kończyn dolnych, stan po usunięciu oponiaków mózgu, guza móżdżku, guza kanału kręgowego na wysokości Th7/Th8
TOBIASZ Tobiasz Tomasz 1973 cukrzyca typu I
TOMALA Pałus Tomasz 2004 rozszczep kręgosłupa z wodogłowiem
TOMCZAK Tomczak Marek 1968 postępująca dystrofia mięśniowa pod postacią obręczowo-kończynową typu Beckera, niedowład wiotki czterokończynowy objawowy z dysfunkcją chodu
TOMEK Zabłocki Tomasz 2004 małogłowie, wadea rozwojowa mózgowia
TOPAZ Snoch Marcin 1980 stwardnienie rozsiane
TOPCIA Topolska Magdalena 1980 stwardnienie rozsiane
TOPODLEŚ Podleś Tomasz 1987 niedowład kończyn dolnych i uszkodzenie splotu ramiennego lewego w wyniku urazu wielonarządowego, w tym urazu czaszkowo-mózgowego i złamania kręgosłupa odcinka Th10 i Th11 (wypadek komunikacyjny)
TOPOŁA Topoła Wojciech 2008 autyzm dziecięcy, całościowe zaburzenia rozwoju
TORCIA Poręba Wiktoria 2009 opóźniony rozwój psychoruchowy, padaczka
TOSIA Minginowicz Joanna 2013 wcześniactwo, rozszczep podniebienia miękkiego i twardego, znaczny ubytek słuchu
TRAKTOR Kowalski Bartłomiej 2007 opóźniony rozwój psychoruchowy
TRĄBKA Trąbka Danuta 1968 polineuropatia czuciowo-ruchowa, cukrzyca typu II
TREBRON Adamiak Norbert 1992 uraz wielonarządowy w tym liczne złamania, m. in. miednicy i podudzi, uszkodzenie kręgosłupa Th 8,9, L1 z poprzecznym uszkodzeniem stożka rdzenia kręgowego i porażeniem kręgosłupa
TROPI Bartkowiak Piotr 1974 białaczka limfobiastyczna stan po transplantacji wątroby
TROPICIEL Bielański Piotr 1985 dziecięce porażenie mózgowe z czterokończynowym niedowładem spastycznym
TROSKA Grzesiak Bartosz 2001 zespół Reckling-Hausena, epilepsja
TRÓJKĄCIK Wilczyńska Elżbieta 1960 otępienie czołowo - skroniowe, hiperlipidermia, niedoczynność tarczycy
TRUPKIEWICZ Trupkiewicz Łukasz 2012 wcześniactwo ze złożoną wadą układu moczowego, stan po operacji polegającej na wyłonieniu przetok moczowodowych
TRUSKAWECZKA Mularczyk Martyna 2006 niedowład wiotki kończyn dolnych, przepuklina oponowo-rdzeniowa okolicy krzyżowo-lędźwiowej
TRZEŚNIOWSKA Trześniowska Natalia 2004 dziecięce porażenie mózgowe pod postacią czterokończynową spastyczną, padaczka lekooporna, stan po operacji z powodu patologicznego zwichnięcia lewego stawu biodrowego, dziewczynka nie mówi, nie chodzi i nie siedzi samodzielnie
TWARZ Galasiński Grzegorz 1980 stan po urazie twarzoczaszki i przeszczepie twarzy
TUJA Gapińska Aneta 1974 stwardnienie rozsiane
TULIPAN Sznitko Natalia 2010 zespół Downa
TULIŚ Ciesielski  Wiktor 2008 wady wrodzone kończyn dolnych, obustronna dysplazja bioder
TUMIDAJEWICZ Tumidajewicz Anna 1993 cukrzyca typu I
TUPAC Misztal Marcin 1981 niedowład kończyn dolnych i lewej górnej w wyniku niewydolności krążeniowo-oddechowej i niewydolności mózgowej po pęknięciu tętniaka kompleksu tętnicy łączącej przedniej mózgu
TUPTUŚ Waligóra Julian 1999 autyzm dziecięcy
TURNO Turno Filip 2003 kostnomięsak kości udowej prawej, podejrzenie przerzutów do płuc
TUSIA Pietrona Natalia 1995 dziecięce porażenie mózgowe
TYBET Chmiel  Kuba 2005 wcześniactwo z licznymi powikłaniami, wodogłowie pokrwotoczne, poważna wada narządu wzroku
TYBIŃSKA Tybińska Marta 1970 niedowałd kończyn górnych i porażenie kończyn dolnych w wyniku poważnego urazu czaszkowo-mózgowego z krwiakiem podtwardówkowym i rozległym stłuczeniem mózgu (wypadek komunikacyjny w 1987 roku)
TYGRYSEK Bogdziewicz Bartłomiej 2008 wrodzony niedorozwój małżowin usznych, zarośnięcie przewodów słuchowych
TYMON Błaszczyk Tymon 2008 wynicowanie pęcherza moczowego
TYMOTEUSZ Wallner Tymoteusz 2010 opóźniony rozwój psychoruchowy stan po wylewach dokomorowych
TYNECZKA Boczek Martyna 2007 zespół Downa
ULA Kocik Urszula 2003 opóźnienie rozwoju psychoruchowego, epilepsja
UNITRON Kosiniec Marzena 1984 stwardnienie rozsiane
UROCZYSKO Dobrowolska Patrycja 1976 stwardnienie rozsiane
URWISEK Bierski Dawid 1999 zespół Downa, wada serca
USZATEK Fedoryszyn Jagoda 1996 zespół Downa
UŚMIECH Tylka Przemysław 2002 dziecięce porażenie mózgowe z czterokończynowym niedowładem spastycznym
VENESSA Nejranowska Venessa 1999 zespół wad wrodzonych, dziecięce porażenie mózgowe
VIDEOCOP Zawadziło Piotr 1972 stwardnienie rozsiane
WACEK Łopatka Wacław 2001 dziecięce porażenie mózgowe 
WAGNER Łomzik Agata 2012 wcześniak z powikłaniami, dysplazja oskrzelowo-płucna
WALCZAK Walczak Joanna 1964 niedowład lewostronny w wyniku urazu czaszkowo-mózgowego, stan po operacji usunięcia ostrego krwiaka podtwardówkowego znad prawej półkuli mózgu oraz odbarczenia kostno-twardówkowego
WANDA Barańska Wanda 1947 cukrzyca insulinozależna stan po wysokich amputacjach kopńczyn donych
WASIUKIEWICZ Wasiukiewicz-Bober Kamila 1982 stwardnienie rozsiane
WASU Wąsowicz Stanisław 2003 zespół Downa, niedoczynność tarczycy
WAWRZYNIAK Wawrzyniak Dawid 2002 Zespół Downa, opóźniony rozwój mowy
WAŻNIAK Maksym Alan 2009 dziecięce porażenie mózgowe z czterokończynowym niedowładem spastycznym
WĄSCY Popiel Jan i Adam  Jan - 2013 Adam - 1980 Jaś - skrajne wcześniactwo z licznymi powikłaniami: ciężka zamartwica urodzeniowa, wodogłowie pokrwotoczne, niedoczynność tarczycy, niewydolność oddechowa, retinopatia wcześniacza                                                                                         Adam - zaawansowany nowotwór nerki z udokumentowanymi przerzutami narządowymi
WENDZONA Wendzonka Maria  2012 choroba LCHAD - zaburzenia przemiany długołańcuchowych kwasów tłuszczowych, zaburzenia gospodarki fosforowo - wapniowej oraz lipidowej
WERA Koniczyńska Weronika 2003 dziecięce porażenie mózgowe z czterokończynowym niedowładem spastycznym
WERBEL Bębenek  Karolina 1981 stwardnienie rozsiane
WERONIKA Gałązka Weronika 2002 zespół wad serca
WERSZLER Werszler Szymon 2002 dziecięce porażenie mózgowe z czterokończynowym niedowładem spastycznym
WESOŁA Wesołowska Magdalena 1979 autyzm
WĘDKARZ Zygmunt Osak 1948 cukrzyca typu II, nadciśnienie tętnicze, miażdżyca; niedowład czterokończynowy w następstwie uszkodzenia mózgu (po przedawkowaniu insuliny)
WICHEREK Szmaj Magdalena 2012 wcześniactwo z licznymi powikłaniami: niewydolność oddechowa, umiarkowana zamartwica urodzeniowa
WIDOK Więckiewicz Ewa 1956 zwyrodnienie korowo-rdzeniowe, zanik mięśni prawej połowy ciała
WIECZOREK Wieczorek Dagmara 2008 encefalopatia, opóźniony rozwój psychoruchowy
WIELGUS Wielgoszyński Artur 1980 guz kanału kręgowego, ziarniak zewnątrzoponowy
WIELOSZEK Zieliński Krystian 2007 zespół mieloblastyczny po zabiegu allogenicznego przeszczepienia komórek krwiotwórczych
WIERCIK Flak Magdalena 2000 wcześniak, liczne choroby i powikłania
WIESIA Hatala Zofia 1956 stwardnienie rozsiane
WIGWAM Fidyka Dariusz 1974 uszkodzenie rdzenia kręgowego po urazie
WIKA Kurpios Julia 2003 zespół genetyczny Silver-Russela - niedobór wzrostu i masy ciała
WIKTOR Młodawski Wiktor 2008 zespół wad wrodzonych budowy mózgo- i twarzoczaszki
WILCZEK Wilczyński Maciej 1996 stan po operacjach obu stóp i kolan
WILPIDOR Wilpiszewska Dorota 1979 postępująca encefalopatia w przebiegu zespołu MELAS
WINCENTY Gabrych Seweryn 1945 neuropatia niedokrwienna obu oczu
WINISZEWSKI Winiszewski Krzysztof 2006 wrodzona wada mózgu pod postacią holoproscencefalii, wodogłowie, padaczka
WIOSNA Zacharewicz Karol 2002 autyzm wczesnodziecięcy
WIRUSEK Lechowicz Michał 1992 stwardnienie rozsiane
WISIENKA Janus Paulina 1994 dziecięce porażenie mózgowe, padaczka lekooporna 
WITUŚ Malisiak Witold 2002 zmiażdżenie obu stóp w wypadku komunikacyjnym
WIWI Górka Wiktoria 2004 dziecięce porażenie mózgowe z czterokończynowym niedowładem spastycznym
WK-SLA Kubicki Wiesław 1966 stwardnienie zanikowe boczne
WŁADYSŁAW Król Czesław 1953 choroba niedokrwienna serca, cukrzyca typu II
WŁOSZKA Eustacchi Oliwia 1996 arthrogrypoza
WODNIK Cyfka Zuzanna 2000 dziecięce porażenie mózgowe, padaczka 
WODZIŃSKA Wodzińska Lena 2010 dziecięce porażenie mózgowe z czterokończynowym niedowładem spastycznym
WOJBART Wójcik Bartosz 2009 dziecięce porażenie mózgowe z czterokończynowym niedowładem spastycznym
WOJKA Kaczmarzewski Wojciech 1978 stwardnienie rozsiane
WOJOWNIK Przybyłowicz Wojciech 1980 cukrzyca typu I
WOJTUŚ Bianek Wojciech 1995 dystrofia mięśnowa typu Duchenna
WOLSZTYNIAK Wolsztyniak Anna 2005 dziecięce porażenie mózgowe z czterokończynowym niedowładem spastycznym, padaczka
WÓZEK Kołodziej Marian 1961 stan po resekcji guza śródrdzeniowego, niedowład spastyczny kończyn dolnych
WÓZKERS Łopata Grzegorz 1984 przewlekłe schorzenie neurologiczne, niepełnosprawność  poruszanie się na wózku
WROCMAR Kurek Mariusz 1975 stan po urazie rdzenia w odcinku C, niedowład spastyczny czterokończynowy
WRÓBELEK Włóczko Konrad 2003 wcyeśniak z licznymi powikałniami poporodowymi
WRÓŻKA Myszak Weronika 2000 stan po przeszczepie serca, niedowład połowiczy prawostronny
WRZESIEŃ Zarzycka Anna 1955 uraz wielonarządowy, w tym czaszkowy w wyniku potrącenia przez samochód
WYBUDZENIE Gabriel Krzysztof 1952 stan po nagłym zatrzymaniu krążenia - uszkodzenie ośrofkowego układu nerwowego
WYJĄTKOWA Pawliszyn Nikola 2010 choroba metaboliczna - deficyt LCHAD
YOANA Bieber Joanna 1977 stwardnienie rozsiane
YUPANKI Andersen Eliza 2012 padaczka, opóźniony rozwój mowy, trudności w karmieniu, senne bezdechy
ZABŁOSIA Zabłocka Ewa 2002 cukrzyca typu I
ZACHARIASZ Harendarz Zachariasz 2008 stan po zabiegu przepukliny oponowo-rdzeniowej, wodogłowie
ZAGÓRSKI Zagórski Michał 1989 całościowe zaburzenia rozwoju oraz zespół łamliwego chromosomu X, padaczka nawracające infekcje układu oddechowego
ZAJĄCZEK Zajączkowska Joanna 2009 zespół Westa, enncefalopatia niedotlenieniowo-niedokrwienna
ZAJDEL Śląski- Zajdel Wiktor 2010 autyzm dziecięcy
ZALEWSKA Zalewska Klaudia 2001 dziecięce porażenie mózgowe, opóźniony rozwój psychoruchowy i mowy
ZANIK MIĘŚNI Srokowska Agnieszka 1990 dystrofia mięśni
ZEGAREK Kasica Mateusz 2007 zwyrodnienie układu nerwowego z odkładaniem się żelaza w mózgu
ZETOREK Korczyński Karol 2010 zespół Downa
ZGRZYTEK Sot Jan 2010 zespół Downa
ZIELONA Zielonka Katarzyna 1993 obustronny niedosłuch zmysłowo-nerwowy
ZIGZAK Jakubiak Michał 2006 dziecięce porażenie mózgowe z czterokończynowym niedowładem spastycznym
ZIKUDĄB Dąbrowski Łukasz 1990 stan po ciężkim urazie wielonarządowym
ZIOMEK Miara Piotr 1993 dziecięce porażenie mózgowe z czterokończynowym niedowładem spastycznym
ZIÓŁKO Ziółkowski Adrian 2001 dziecięce porażenie mózgowe z czterokończynowym niedowładem spastycznym
ZIUTEK Gardiasz  Józef 1961 stan po amputacji kończyny dolnej lewej, cukrzyca typu II
ZŁOMEK Janus Mikołaj 2007 autyzm dziecięcy
ZŁOTKO Lisowiec Mikołaj 2008 wrodzona wada serca, niedorozwój lewej strony serca
ZOFIA Kowalczyk Iwona 1964 stwardnienie rozsiane
ZOLKA Durka Zofia 2005 uszkodzenie centralnego układu nerwowego, zespół Dandy-Walkera
ZORRO Świszcz Jakub 2002 wada rozwojowa ośrodkowego układu nerwowego, chipoplazja ciała modzelowatego
ZUCH Harbich Adam 2000 choroba Leśniowskiego-Krohna
ZUZIA Siedlecka Urszula 1998 dziecięce porażenie mózgowe z czterokończynowym niedowładem spastycznym
ZWYCIĘZCA Szczęsny Szymon 2012 wcześniactwo z dysplazją skrzelowo-płucną z wadami serca i wzroku
ZYBURA Zybura Kalina 2009 stan po zabiegu neurochirurgicznym nowotworu złośliwego mózgu
ZYJAN Wesołowski Jan 1955 niedowład kończyn górnych i dolnych w następstwie uszkodzenia kręgosłupa szyjnego
ŹRÓDEŁKO Biernacik Danuta 1952 reumatoidalne zapalenie stawów, osteoporoza
ŻABKA Nikolajczyk Wiktoria 2006 stan po liocznych zabiegach usunięcia naczyniaków
ŻAK Żak Wojciech 2007 zespół Downa
ŻANDAREK Żandarek Bartosz 1982 wrodzone zaburzenie czucia bólu
ŻANETA Kozłowska Nikola 2004 dziecięce porażenie mózgowe z czterokończynowym niedowładem spastycznym
ŻÓŁWIKI Poloczek Irmina     Marcin 1992             2002 niepełnosprawność w znacznym stopniu, wada wzroku, głuchota - oboje
ŻUCZEK Lipiec Przemysław 2000 dziecięce porażenie mózgowe, wodogłowie, padaczka
ŻUREK Żurek Dawid 2002 autyzm wczesnodziecięcy
ŻWIREK Kujawa Szymon 1999 wcześniactwo z licznymi powikłaniami
ŻYLAK Żylak Jolanta 1969 stwardnienie rozsiane
ŻYTKO Lewicka Maja 2005 dziecięce porażenie mózgowe z czterokończynowym niedowładem spastycznym
ŻYWIEŃ Żywień Adrianna 1993 kifoskolioza odcinka piersiowo-ldźwiowego kręgosłupa z narastającą kifozą
Optymalne drukowanie
Wersja optymalna do druku
SocjalSmall

stopka
    ul. Lotnicza 37; 54-154 Wrocław tel. Tel: (71) 344 03 23, Tel/Fax: (71) 342 89 65, e-mail: dolfroz@dolfroz.pl        Polityka Cookies
Użytkownik:
Logowanie
e-mail